Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gondolatolvasást hogy lehet...

A gondolatolvasást hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 18:54
 1/9 anonim válasza:
70%
Ha fejen állsz akkor több cshi jut oda, így jobban megy majd a gondolatolvasás is
2023. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
A csenddel verés ideje alatt, és a "Mi bajod? Semmi" emberekkel, és a távkapcsolatokban, esetleg még nyaralások alatt.
2023. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Azonkívül az elfoglalt fönökökkel is lehet, akinek 1 perce van elmondani amit 1 órában kellett volna.
2023. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég átok alatt már? Kell még több?
2023. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Mi bajod?semmi..

Csendelverés..tàvkapcsolat..jó radar..

Dualpar ut alatt jól fejlődnek ha az ember befelé figyel..

Élet iskolàja sok buktatokkal..

Amikor probàlsz felejteni de nem tudsz mert huz mint egy màgnes..de utàlnod kellene mert bànt ellök posztolgat..nàlam tuti a fàjdalom inditott el..lehet belehalok de màr nem is érdekel..lehet az anygyali szàmos àlmom 618 az juni 18is vagy meghalok vagy eskü lesz :)

Halgassak a megérzéseimre..

2023. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szomorú szívemnek fáj a szerelem

Elhamvadt a tűz, de én megégtem

Bűvöletet játsztál szívemmel

Ó, én bolond hogy hihettem el?"


Na az ilyen traumàk fejlesztik a gondolatolvasàst..

2023. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg kell kérni a másik embert, h gondoljon olyanokra amire te is szoktál, pl a kecskével folytatott erotikára, és akkor könnyebben tudod majd kitalálni
2023. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlassal. Van 1 egyszeru gyakorlat: beszelgetes kozben megprobalod kitalalni h a masik mire gondol. Ezt csinalom kb 30 eve. Nagyon profi vagyok mostanra.
2023. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélgetés alatt is jó, de abban benne van a kikövetkeztetés is (pl hangszínből, arckifejezésekből, kisugárzásból), nemcsak a gondolatolvasás. Amúgy távkapcsolatban se csak a gondolatolvasás van benne hanem a ráhangolódás arra minek kell történni, mi fog történni, mi van benne az erőben :)
2023. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!