Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van a halál...

Szerintetek mi van a halál után?Lehetséges az ,hogy mindig ujjá születünk amig meg nem tanulunk minden lecket vagy ti inkabb abban hisztek hogy nem lesz utana semmi?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Èm hiszem hogy ezutàn is folytatòdik az èlet màs minősègben! Hogy ùjra leszületünk-e passz! Mem teljesen hiszek ebben ès nem is szeretnèk! Egy màs tudatàllapotban minősègben szeretnèk hinni!
2023. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem oda kerülünk halálunk után, amiben hiszünk.

Tehát ha mondjuk hiszel a lélekvándorlásban újraszületsz, ha a mennyben/pokolban, akkor saját bírálatod alapján kerülsz oda, ahova. Tudom, ez elég komplikáltnak hangzik:D

De a lényeg, hogy mindenképpen hiszek benne, hogy van valami utána

2023. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Halál után elrohadunk.
2023. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem olyan lesz mint születés előtt. Semmi.
2023. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nincs hitem. A hiedelem istenkáromlás. Isten azt akarja, hogy tudj, és taszítsd magadtól a hivés gyakorlását, hisz az észszerűtlen.


Nem tudsz addig születni, míg meg nem tanulsz minden leckét. A leckék nagyja a fizikai létezés szükségessége után található. Már rég képes leszel választás alapon kilépni a fizikai létezésből, amikor a leckék nagy része még mindig előtted lesz.

2023. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Én azért nem értem ezt a "leszuletes", meg újjászületés dolgot, amiből tanulnunk kell, mert egyébként senki nem emlékszik az előző életére.


Akkor mégis miből és hogyan tanulunk?


Mindenesetre én nem az újjászületésben hiszek, mert nem akarok más, idegen emberekkel újra kezdeni, hanem inkább abban, hogy azokkal a szeretteimmel találkozom, akik már nincsenek itt velem.

2023. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Hát amúgy kopp ebben hiszek, úgy ahogyan írod.

De simán belefér a semmi is, pont azért hiszek benne mer hinni hihetünk ebben a témában bármiben tudni úgyis csak akkor fogjuk amikor oda értünk.

A halál pillanata után kettővel.

2023. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ...Laci ***** válasza:
79%

Nincs halál, csak a test számára. A lélek tovább folytatja létezését, de nem mindegy, hogy milyen állapotban.

Ha valaki szereti az embereket, él másokért, áldozatokat hoz másokért, hisz a szellemvilágban, Istenben, sokkal könnyebben hozzászokik az új életéhez.

Aki mondjuk görcsösen ragaszkodik a szokásaihoz, hajlamaihoz, ott sem fogja tudni elegedni azokat. Ha valaki nem szereti az embereket, önző, magának való, nagyon sokat fog szenvedni. Ott mindenki elfordul tőle.

A jellemünk azonnal látszik rajtunk, meg sem kell szólalnunk. Természetes módon látszik, ki élt másokért, ki használt ki másokat. Bizonyos szempontból ez félelmetes. A személyes meggyőződés híve vagyok azonban és csak azt tudom mondani, hogy evidenciát a saját tapasztalataból, saját erőfeszítései által próbáljon meg szerezni mindenki. Az ima egy jó kezdet.

2023. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Jóvan Laci, pszichiáter mit mondott erre?
2023. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ...Laci ***** válasza:
Éppenséggel pszichiáter is van már azok között, akiknek volt halálközeli élményük. Az internet is és a könyvesboltok polcai is teli vannak az ő beszámolóikkal.
2023. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!