Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák látják a szellemeket?

A kutyák látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
A lépcsőházunkban meghalt egy öreg bácsi, anyukám talált rá. A kutyám az ajtóra néz, ugat, fél... Nagyon meg volt ma rémülve, ráugrott a mamámra. A mamám eddig nem mondta, mert félt hogy megilyedek... Egyik este arra ébredt, hogy két arc mered rá, amikor elfordult és vissza, akkor már nem volt ott semmi. Azt mondta nem félt, én viszont félek, pedig nem szabad. Hiszek a szellemekben, amúgy is depresszióm van, ez a dolog most nagyon megrázott. Hideg van a szobámba, ott volt a szellem, senki nem mer bemenni. Engem akar. 15/L
2015. okt. 13. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Még a Jetit és a vámpírokat is,de a necromatákat nem! Azokra hörcsög kell!
2015. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Saavedro ***** válasza:
33%
szilvásbukta, mert azt szeretem
2015. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet tudni.

Látni talán nem látják, de lehet hogy érzékelik.


"Engem akar."

Miért?

2015. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Menj már a hülyeségeiddel az ezotériába, ott fárasszátok egymást a többi unatkozó agyhalottal, jó? Köszi.
2015. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem tudom, látják-e őket, de érzékelik őket, az tuti A szellemeket el lehet küldeni, de az ezoteria témában kérdezd, hogyan.
2015. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Azért látott arcokat, mert félig felébredt, de még álmodott. Amikor viszont megmozdult, akkor felébredt teljesen, és azért tűntek el az arcok.

Nem szellem volt az, hanem félálom.

Ne hagyd, hogy paráztasson téged a nagyi.

Lehet hogy ő fél, de hát akkor buta. Szellemek nincsenek.

2015. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

"Azt nem tudom, látják-e őket, de érzékelik őket, az tuti"

Annyira nem értem ezeket a válaszokat, mi az hogy tuti? Tán mesélte neked egy kutya is, hogy érzékel szellemeket?

2015. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez teljes mértékben egyedfüggő. Az első kutyám határozottan érzékeny volt rájuk, a jelenleginek annyira tűnnek fel, mint egy kavicsnak.
2015. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem mondta egy kutya sem, h látja a szellemeket, de rengeteg műsor foglalkozik ilyennel. Ha nem hiszel a szellemek létezésében, vagy abban, hogy van, aki érzékeli őket, akkor minek válaszolsz egy ilyen kérdésre?
2015. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért válaszolok, mert meg akarom nyugtatni a kérdezőt, aki halálra parázza magát és nem mer bemenni a saját szobájába, és nincs egy normális felnőtt a közelében, aki megnyugtatná.
2015. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!