Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért szórt valamit a gyerek...

Miért szórt valamit a gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy hónapos, még nincs megkeresztelve. Keresztapum és a felesége voltak látogatóba. Mikor mentek elfele, a nő odament a gyerekhez, azt hittem még egyszer meg akarja nézni. Aztán mintha valamit belemorzsolt volna a babakocsiba. Én beszélgettem, és sajnos téma végére ki is ment a fejemből, csak utólag jutott eszembe. Nem igazán hiszek az ilyesmiben, de mivel a gyerekről van szó, kicsit aggaszt, mi volt ez. Van ennek valami jelentősége? Mikor megnéztem van-e valami a kocsiban, egy sötétkék összesöndörgetett szösz volt benne😳 Nem hiszem, hogy oda akarta volna kidobni. Mi lehetett ez?
dec. 20. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt mindenképp vitasd meg vele. Kérdezz rá!

Nem hiszem hogy el akarta átkozni a gyereked, de akkor mégis mi a fenéért szórta oda ?

dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet magához akarja mentálisan és spirituálisan is kötni.
dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2es, ennek mi értelme?

Elnézést, ha butaságot kérdezek, csak nem vagyok egyáltalán jártas a témában.

dec. 20. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rámondott valami áldást vagy védelmet. Ha ők a keresztszülők, akkor azt feltételezném hogy jók a szándékaik.
dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!