Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy szkeptikus mutatna nekem...

Egy szkeptikus mutatna nekem bármilyen bizonyítékot a gömb föld elméletre?

Figyelt kérdés
jan. 25. 13:31
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Ui.adsabs mi? Ilyet nem nyitok meg
jan. 25. 15:04
 12/52 anonim ***** válasza:

Ma már a világ minden nagy városában van WebCam.

Épp most néztem Newyorkot, esik az eső.

Na mármost, én mint gömbföld hívő néhány percen belül megtudom nézni Tokiót, Moszkvát, Berlint, Londont, NewYorkot, LosAngelest.

Ha felfigyeltél rá ezek keletről nyugatra sorolódnak.

És ha nézed az árnyékot, és a hosszát, netán a sötét világos fényből, de másból is egyértelmű milyen napszakban vagyunk.

Ez lapos Föld esetén nem lenne, azaz ott ezekben a városokban egyszerre lenne reggel, dél, délután, este és éjszaka, merthogy egyszerre kelne mindenhol a Nap.

De én így még ilyet nem láttam, csak ahogy halad a Nap, úgy változnak a napszakok.

És ez csak gömb alaknál fordulhat elő.

De! Amit írtan ne nézd meg, mert még meghasonlasz. Azt nem is tételezem fel, hogy elgondolkodsz a látottakon.

jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
A Harvard egyetem weboldala, azon belül az Astrophysics Data System, ami egy digitális könyvtár aaztronómia, fizika, stb témakörében.
jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
50%
Szóval akkor mikor mész nyugdíjba?
jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim válasza:
66%
Provokációnak elég gyenge a kérdés.
jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

"Provokációnak elég gyenge a kérdés."


Máshoz nem is ért.

jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Mégse tudtok bizonyítékot mutatni.


Dehát mit is vártunk a gömbföld hívöktől

jan. 25. 15:39
 18/52 anonim ***** válasza:
62%

B+

Nézd a 12-es választ és mondd meg miért nem látsz egyszerre kelő és nyugvó Napot a Föld különböző városaiban egyidőben ha lapos a Föld.

Válaszolj!!

jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Mert a nap csak egy hologram
jan. 25. 16:23
 20/52 anonim ***** válasza:

Az éghajlatok az évszakok váltakozása időzónák csak forgó mozgó gömb Föld esetén lehetséges , a Hold minden nap máshol látható az égen . Ez is az eltérő mozgó pálýájukat igazolja . Ahhoz hogy ezt megértsd logikus gondolkodás memória képalkotó készség általános iskola

műveltség és 100 IQ kell. Neked ennek töredéke sincs meg, a buta ostoba pedig Dunning Krueger szindrómás fecseg mert setét az elméje . Ez a szektásokra korlatolt önállótlan fanatimusok ismérve.

jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!