Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy szkeptikus mutatna nekem...

Egy szkeptikus mutatna nekem bármilyen bizonyítékot a gömb föld elméletre?

Figyelt kérdés
jan. 25. 13:31
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Do not feed the TRoll!!!!
jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Akkor Te állj elő egy bizonyítékkal, hogy lapos a Föld!

Mit is tudsz erre felhozni?

jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, h gömb föld elmélet. Az elmélet az, amit még nem bizonyítottak tudományosan. Pl ilyen a “lapos föld elmélet”.

Az, h a Föld gömbölyű (geoid) egyrészt tudományosan is bizonyították, másrészt viszonylag sok felvétel is készült már róla az elmúlt kb 70 évben.

Attól, h van egy elhanyagolhatóan kisszámú ember, aki szerint ez mind kamu, még nem lesz elmélet.

jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
A kérdező csak egy hologram. Még a feje is lapos. Kérdező mivel bizonyítod hogy a fejed nem lapos?
jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Mégse sikerült valódi bizonyítékot linkelni.


Hol a bizonyíték?

jan. 27. 08:14
 36/52 anonim ***** válasza:

A Te állításod az, hogy lapos a Föld.

Linkelj bizonyitékot!

Linkelj bizonyitékot!

Linkelj bizonyitékot!

jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

A te állításod meg az hogy gömb. Valami "tudós" leírt egy elméletet hogy gömb. Te meg buta vagy mert bármit elhiszel.


Látta valaki hogy gömb? Nem!


A többi csak hamisított kép meg videó.

jan. 27. 10:05
 38/52 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja hogy őslények és emberek élnek a Föld gyomrában, van Nap is, meg minden. Ez másképp nem lenne lehetséges, csak ha gömb alakú a bolygó.
jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az a gond kérdező, hogy téged itt már jól felismerünk, egyik legkártékonyabb vagy az ezoterikus közösségre nézve, csak lejáratod őket, még jobban.

Ugyanakkor csak igazolás nyújtasz a realistáknak (ahogy te nevezed: szkeptikusok).

Ezért is feltételeztem részben, hogy valójában realista vagy te is, csak direkt provokálsz ezen az oldalon, hogy lejárasd a "hívőket".

Csak sajnos ennek ellentmondanak bizonyos megnyilvánulásaid, ezért nem hinném, hogy ép a gondolkodásod.

Igazából egy ép gondolkodású, valódi realista nem is találna ebben szellemi kielégülést, hogy ilyen módon szívatja a vallásos hitű ezoterikusokat.

Tudással kellene "legyőzni" őket, nem hülyeséggel. (Igazából szerintem nem lehet győzni bizonyos képzetek felett, az alany teljesen valóságként éli meg.)

Ritkább az olyan, mint például én ismerek 80 éves demenciás embert, aki bevallja magáról, viccesen bár, de tudatosan, hogy ő egy bolond, nem normális.

jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

'Az a gond kérdező, hogy téged itt már jól felismerünk, egyik legkártékonyabb vagy az ezoterikus közösségre nézve, csak lejáratod őket, még jobban.'

Itt annyit tennék hozzá, hogy szerintem te vagy a legkártékonyabb Szervizes, a többi kb oké.

jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!