Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy szkeptikus mutatna nekem...

Egy szkeptikus mutatna nekem bármilyen bizonyítékot a gömb föld elméletre?

Figyelt kérdés
jan. 25. 13:31
1 2 3 4 5 6
 21/52 UlfOrmson ***** válasza:
Nem éri meg, meg a kérdezőhöz hasonló megrögzött laposföldeseknek érveket hozni, úgysem fogadják el. Olyanok, mint egy éjszakai lépcsőház, sötétek és korlátoltak.
jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 Szervizmérnök úr ***** válasza:
94%

Farkas Bertalan szava megfelel?

Múltkor is a szkeptikusokat vontad kérdőre (nálad ez nagyon beakadt).

Semmi bizonyítékot nem mutattál az állításodra, mire én két linket tettem be, amivel kivégeztem a témát. (Igaz, hogy szerintem nem is értetted, mert angol.)

Ebből kihoztad, hogy folyton csak "kötekedek", sőt személyeskedve szidalmaztál.

Pedig csak linkeltem a választ.

Ez már tényleg a legalja.

jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
94%

"Mert a nap csak egy hologram"

És ez a Nap képes Magyarország szélességi fokán 1000W teljesítményt "ideküldeni" négyzetméterenként, napelemekkel azok mai hatásfokával 150W-ot nyerhetünk szintén négyzetméterenként.

És ez csak egy hologrammal?

Na akkor arra válaszolj ki üzemelteti ezt a hologramot?


Végszavam: szomorú vagyok, ha mindezeket nem érted meg, ha meg érted (de tippem szerint nem) és csak lököd a rizsát minden látható érv ellenére akkor szimplán h@lye vagy.

Tanulni még tanulhatnál, de attól tartok attól messze vagy...

jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

TE JÓ ÉG! DZSÉZUSOM!

Vannak még ilyen gyagya emberek????


A műhold képek miért nem elég jók neked?

Minden más bolygó is gömb alakú.

jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
a horizont is ha nagyon távolba nézel, látszik h gömbölyű alakot képez.
jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
a jéghegy is csak a víz tetején van mert az látszik szerinted??? mert tudod a jéghegy a víz alatt is tart és az háromszorosan vagy töbszörösen nagyobb. azt sem mindig tudják bizonyítani. sok fotó videó, de ugye azokat is lekamuzhatnád. hiszen tán az is téves gondolat, hogy a minuszos vízben a jéghegy tovább marad meg jég állapotában.
jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Buta szkeptikuskák.


Melyikőtök járt az űrben? Melyikőtök látta hogy gömb?


Én csak a saját szememnek hiszek. Egy képet vagy videót ma már nagyon könnyű hamisítani.


A "tudósok" csak elméleteket gyártanak. Látták hogy gömb? Nem, csak feltételezik.


Ezért vagytok gömbföld hívők.

jan. 26. 10:48
 28/52 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Én csak a saját szememnek hiszek."

1. Akkor fel kell szállni! Ilyen alapon semmi bizonyíték nem jó neked, minek a kérdés kiírása? Provokáció?

2. Csonka marhát sem láttál, azt mégis elhitted látatlanban, hogy UFO-sebészet.

jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

Nekem lenne egy bizonyítékom.

A déli égbolton ugyanaz a csillagkép látszódik. Az északi geometriai mintázatához hasonlóan van egy központi ugyanolyan csillagformáció a zeniten ami állandóan jelen van, mint a sarkcsillag északon és akörül fordul meg minden csillag az égen. Ez csak egy félgömb esetén történhetne meg



Ha a Föld lapos, akkor teljesen más csillagokat kellene látni mindenhol.

jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Csakhogy a csillagok is csak hologramok. Láttad a csillagot közelről? Nem, neked az csak egy pici pöty az égen.

Minden hülyeséget elhisztek amit a"tudósok" kitalálnak.

jan. 26. 13:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!