Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert nem merek még álomban...

Miert nem merek még álomban se megtenni dolgokat?

Figyelt kérdés
febr. 19. 07:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Pl elkepzelem eleg eroteljesen hogy van egy fiu akirol almodozok evek ota hog ott vagyunk álomban es meg akar csókolni de ahogy kozeledik felém mindig az jut eszembe hogy csak ki akar hasznalni csak at akar verni meg ilyenek, sajnson engem eleg sokan visszautasitottak iagazabol es valoszinuleg lehet az oka de hiaba tudom hogy az nem iagzi fiu csak egy gondolat a fejemben megse tudom megcsókolni

Valahogy ugy erzem mintha nekem ehhez nem lenne jogom :(

febr. 19. 07:49
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert rendes vagy.
febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Bruhuhu, persze nyilván sokan elutasítottak és annak a 2xese meg érdeklődött volna csak az annyira nem érdekel téged.
febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Jól értem hogy te akartál másokat használni de téged visszautasítottak?
febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A személyiséged álmodban se változik, olyankor is hasonlóan viselkedsz, mint ébren.

Azért nem teljesen, mert egyes agyterületek kikapcsolhatnak. De a lényeg az, hogy hasonló vagy ilyenkor is, ne akard megerőszakolni magad.


Amúgy jól értem, hogy sok fiúnál próbálkoztál, de visszautasítottak?

febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!