Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lelkileg jobban, testileg...

Lelkileg jobban, testileg rosszabbul?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja elkezdtem jobban önfejlesztéssel és spiritualitassal foglalkozni. 1 hete kundalini jógázom és meditalok minden nap.


Lelkileg nagyon jól vagyok, sokminden kitisztázódott bennem, a napokban előző élet álmom is volt.


Testileg viszont nagyon rosszul vagyok. Olyan nehéznek érzem magam, faj sokszor a fejem, a hasam. A vegbelnyilasom mellett lett egy dudrom, ami vérzik. Általánosságban rossz a kozerzetem.


Ilyet tapasztalt már más is? Mitől lehet?


febr. 19. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Amikor elindulsz egy helyes -vagy "nagyjából helyes" - spirituális úton, akkor megjelenhetnek olyan események, testi vagy külvilági dolgok, amik megpróbálnak erről eltéríteni.

Egyrészt a bennünk felhalmozódott érzelmi blokkok, karmikus elzáródások elkezdenek kioldódni, másrészt kicsit a világ is próbára tesz, hogy eléggé elszánt vagy-e, vagy csak "játszadozol".

Azt szokták ilyenkor javasolni a mesterek, hogy ha tudsz, gyakorolj tovább, ha nagyon súlyos a betegség, gyógyítsd meg, és gyakorolj tovább.

Jó gyakorlást 🙏

febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 19. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Aranyered lett a sok jógától és a meditálástól.


Amúgy nem akarlak elszomorítani, de nem volt előző életed.

febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Sztm vágj eret ha ez a legnagyobb bajod🙄
febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
60%
A test megedzése együtt jár a szellemi gyakorlatokkal. Ha a testedet elhanyagolod, akkor nem lesz képes követni a szellemi gyakorlataidat, és kimerül, legyengül. A jógának mindig része a megfelelő étrend, megfelelő testi gyakorlatok, megtisztulás, és önmegtartóztatás. Ezek nélkül kárt teszel magadban, és ez megakadályoz, hogy valódi magaslatokat érj el a jógával.
febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
78%
Amúgy az aranyér a vérző dudorra tényleg valószínű magyarázat. A gátizom, és a keresztcsont, farkcsont is ott vannak, és ezek mind kulcsfontosságúak a kundalini szempontjából. Bármilyen gyengeség ezen a területen gyorsan testi elváltozást okozhat. Szerintem lépj vissza egy lépést, és egy darabig gyakorold csak a pranayama-t, gátizomerősítő gyakorlatokat, és keress egy olyan diétát, ami kedvez a jógagyakorlásnak. A nyújtógyakorlatok, és izomlazítás is szükséges lenne. Főleg a lábakban, és a gerinc mentén. Mindezt addig, amíg ezek gyakorlása már nem okoz semmi fáradtságot, vagy más kellemetlen érzést.
febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Az az álom honnan lehet tudni, hogy előző élet álom volt? Nagyon sok minden előfordulhat az álmokban, és ezt így szerintem nem lehet, nem ésszerű csak úgy kijelenteni, hogy az az előző életről szólt.
febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a torkok szokott fajni mintha egy gomboc lenne benne

De lehet hogy csak fantomfajdalom

febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!