Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egy buli...

Miért van az, hogy egy buli után pocsékul érzem magam lelkileg? 30 éves vagyok, dolgozom és időnként vágyom arra, hogy kieresszem a gőzt, de egy-egy buli után rosszabbul érzem magam, mint előtte. Ez lehet depreszsió?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos ez a "vissza a régi kerékvágásba" érzés, amikor ismét kezdődnek a szürke hétköznapok... elég rossz. Megoldás: a hétköznapjaid se legyenek szürkék! :-)
2014. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem-nem, a kérdező egész másra gondolt és én tudom is mire. Elmész bulizni és érzed hogy jó lesz, de aztán a végére még borzalmasabban érzed magad, mert a buli még fárasztóbb volt mint maga a hétköznapi stressz. Ennek egy oka van, a mai bulizás "sz@r", nagyon ritka hogy egy buli jól sikerüljön és teljesen a véletlen függvénye az egész.
2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy rossz, bűntudat, vagy amit az első mondott, hogy megint jön a taposómalom?


Talán nincs célod. Olyan elérhető, szórakoztató cél.

Ugye nem drogozol vagy füvezel?

2014. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!