Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban lesz most valamikor...

Valóban lesz most valamikor novemberben 3. világháború?

Figyelt kérdés

A neten ezt olvastam:

Az emberek többsége, pláne Európában el sem tudja képzelni, egy3. világháború eljövetelét, pedig egyszerűen csak arra kell gondolnunk, hogy már volt 2. miért nem lehet egy 3. is? Ez az érzés, amit beletápláltak az mai generációkba, pontosan azt a célt szolgálja, hogy jóval nagyobb traumát éljünk meg. Saját meglátásom szerint, a 3. világháború kirobbanása maximum 2-3 éven belül bekövetkezik, de az is lehet, hogy hamarabb.


Elég sokan jósolták erre az időszakra a harmadik világháborút (2010-2012 - Baba Vanga-vak jósnő, Szira Zoltán, Nostradamus., Maják

Szira Zoltán Dél-Amerikába szervezi (jelen pillanatban is) és segíti az atomháborút túlélni akaró emberek odatelepülését, mert egyedül ott nem lesz atomcsapás, egyedül ott lehet átvészelni majd a harmadik v.háborút. Ez nem valami vicc, kitaláció, nem bolond emberek képzelgései. Meg lehet nézni a honlapját, alaposan elolvasni a könyvét, amelyben látomásairól ír és a hozzászólásokat, de a kételkedőknek javasolnék egy találkát Szira Úrral, egy teljesen átlagos, normális és nagyon okos ember. Mindig szervez találkozókat, ahol lehet vele személyesen is elbeszélgetni.

- Nemtudom mit gondoltok lesz e 3.világháború?

És még egy kérdés hogy lehetne túlélni hogy elmegyunk Dél-Amerikába vagy hogy...??


[link]


2010. okt. 31. 22:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

Másfél óra alatt csúszik egy évet? Egy év alatt akkor százat?

/facepalm...

2010. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
Magyarország már az éhenhalás felé közelít,ha kormányunk ilyen szépen dolgozik tovább. Ha éhenhalnak az emberek, akkor valóban vége a világnak.
2010. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
66%
Igen! Pszichologiai háború folyik a Magyarok ellen...
2010. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy lesz! De ha el is maradna, akkor majd kitolják még 2 évvel a világvége jóslást, de ha akkor is elmaradna, akkor még 2 évvel. Egyszer úgyis bekövetkezik, és akkor majd verdesheti a mellét a sok marharépa, hogy "ugye, mi megjósoltuk!"
2010. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
ha most lenne világháború semmi nem maradna a Föld-ből a sok atomfegyver miatt
2010. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
96%

hát én nagyon remélem, hogy nem lesz harmadik vh.

ott volt az előző kettő, ennyire hülyék lennének az emberek,h ogy egy III-at is elkezdjenek? az előző kettőből akkor nem tanultak semmit?

Einstein mondta: ,, Nem tudom, hogy a harmadik világháborút mivel fogják vívni, de a negyediket biztosan kövekkel és botokkal.."

Valóban igaza van. mert, ha tényleg kitör a III.vh akkor itt nem marad semmi. Az ember sosem tanul a hibájából. Most még talán reménykedhetünk, hogy nem lesz semmi...

egyébként annyiféle jóslat volt már világvégékről, meg háborúkról, hogy még egyik se vált be. de azért remélem ez se fog bevállni most se :P 2012-re viszont kíváncsi leszek...

2010. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
81%

9:20, egyet értek.

Gondoljatok bele atombomba, hidrogénbomba. Van egy pár és ha az mind felrobban, itt tényleg nem marad semmi. :S

Amúgy meg 2012-vel kapcsban valamelyik nap volt a TV-ben, hogy elszámolták és 2112-ben lesz világvége.

Persze ezt sem hiszem, hogy igaz. Ugyanez volt 1999-ben és 2000-ben is. Hagyjuk már.

2010. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
94%

Nostradamus jóslatait igencsak félre értelmezik sokan.

A fia kérdezte meg,hogy mi lesz az emberiséggel,lesznek-e még nagyobb háborúk. Akkor azt mondta,hogy 1999-től akár 20 éves nagy háború is lehetséges,de ez minden az emberektől függ. A lényeg,hogy nem kell megtörténnie ha az emberek tesznek róla.De mivel az ember vérében benne van a pusztítás vágya,bizony elképzelhető,hogy lesz háború.A túl népesedés miatt,a sok üzletember miatt akik a fegyverekben látják a pénzt,a hatalom miatt.De nevetségesnek tartom,hogy novembert már tudod,és hogy egy ember Dél-Amerikába csődít sok pénzért embereket avval hitegetve,hogy ők túl élhetik..Tudod a Jehovák is ezt mondják.A világ végét csakis a Jehova tanúik élik túl..Hidd el nekem ha atomháború lesz,akkor Dél- Amerika sem lesz kivétel.Őket is fogja érinteni.

A kérdésedre a válaszom.Igen,sajnos egyszer lesz 3-dik világháború.Ha szerencsénk van,akkor a sok nagyokos még időben rájön,hogy az atom őket is halálra ítéli,így azt nem fogják alkalmazni..De ha atomot vetik be,akkor örülhetünk ha a világnak a 10%-a életben marad.(a kísérletek szerint a csótányok tuti túl élik)Hogy mikor lesz..Remélem soha ,de ha lesz akkor, amikor én és a gyerekem már réges rég nem él..

2010. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kedves cikkíró túl sok összeesküvés elméletet olvasott...


Na, de komolyra véve a szót, miért kellene ezeknek a "látóknak" hinnünk, mikor már számtalan olyan jós élt, akinek valahogy mégsem váltak be a jövendölései? Annyiszor megjósolták már az újabb világháborút, a világvégét és miegyéb katasztrófát, hogy a Földnek legalább tízszer ki kellett volna halnia eddig...


Szóval, én nem adok azokra, akik magukat mindenféle különleges megváltóknak hiszik. Ha jön a háború, majd jön, ugyan mit tehetnénk ellene?

Mennyivel értelmesebb egy bunkerben bujkálni évekig, mint szembenézni az esetleges bajjal?


Na meg amúgy sem hiszek a harmadik világháború kitörésében. A technika egy kicsit túl fejlett már ahhoz, hogy ilyesmit megengedhessen magának.

2010. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%
Igen lesz! Én megálmodtam! Fedezékbe mindenki, holnap elszabadul a pokol! ;)
2010. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!