Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban lesz most valamikor...

Valóban lesz most valamikor novemberben 3. világháború?

Figyelt kérdés

A neten ezt olvastam:

Az emberek többsége, pláne Európában el sem tudja képzelni, egy3. világháború eljövetelét, pedig egyszerűen csak arra kell gondolnunk, hogy már volt 2. miért nem lehet egy 3. is? Ez az érzés, amit beletápláltak az mai generációkba, pontosan azt a célt szolgálja, hogy jóval nagyobb traumát éljünk meg. Saját meglátásom szerint, a 3. világháború kirobbanása maximum 2-3 éven belül bekövetkezik, de az is lehet, hogy hamarabb.


Elég sokan jósolták erre az időszakra a harmadik világháborút (2010-2012 - Baba Vanga-vak jósnő, Szira Zoltán, Nostradamus., Maják

Szira Zoltán Dél-Amerikába szervezi (jelen pillanatban is) és segíti az atomháborút túlélni akaró emberek odatelepülését, mert egyedül ott nem lesz atomcsapás, egyedül ott lehet átvészelni majd a harmadik v.háborút. Ez nem valami vicc, kitaláció, nem bolond emberek képzelgései. Meg lehet nézni a honlapját, alaposan elolvasni a könyvét, amelyben látomásairól ír és a hozzászólásokat, de a kételkedőknek javasolnék egy találkát Szira Úrral, egy teljesen átlagos, normális és nagyon okos ember. Mindig szervez találkozókat, ahol lehet vele személyesen is elbeszélgetni.

- Nemtudom mit gondoltok lesz e 3.világháború?

És még egy kérdés hogy lehetne túlélni hogy elmegyunk Dél-Amerikába vagy hogy...??


[link]


2010. okt. 31. 22:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%

nem hülyeség! olvastam a 2 linket amit utóbb másoltál be, és hát ez..alig tudok hozzászólni, mélyen éintett.. remélem a kiválasztottak közé tartozok.

írj privit, ha gondolod és beszélgethetünk még ilyen dolgokról) 17/L

2010. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi naív és hiszékeny ember...
2010. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
60%
nem vagyunk naívak, csak jártassak a világpolitikában
2010. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
ezaz túléltem
2010. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
Figyeljetek, akar hogy is de valami van benne...Vanga mar sok olyan dolgot mondott ami bekovetkezett szoval nem lehet azt mondani hogy csak egy sci-fi iro.Lehet hogy csak 80% helyes a joslataibol de akkor is megdobbento.
2010. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
2010. nov. 11. 13:04
 27/37 anonim ***** válasza:

Biztos hogy lesz!

Amig van egy olyan ország mint Amerika(Ha Amerika nincs akkor lenne helyette másik) idő kérdése és BE FOG KÖVETKEZNI! Nem vagyok Amerikaellenes de azért nézzétek meg mit művelnek..

Elöbb-utóbb valaki olyat fog lépni ami senkinek az égadta világon nem fog jót tenni!

Tipikus emberi hülyeség..mert ilyenek vagyunk!


Terminátor 2: "Véretekbe van az önpusztítás"

2010. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Most rendesen beparáztam megint!

Tetem fel kb. 1 hónapja hasonló kérdést, de én csak olyan válaszokat kaptam, hogy hülye vagyok,nem lehet egyik pillanatról a másikra világháború, tanuljak több törit meg hasonlókat! Akkor megnyugodtam hülye vagyok, de itt meg mindenki úgy gondolja, hogy lesz!

FÉLEK!

Hogy Lehetne a világon békét teremteni??

2010. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Vox ***** válasza:
Ha háború lesz senki sem fogja túlélni az holtbiztos. Sem a délamerikai esőerdőkben, sem az antarktiszon, sem másutt nem lesz élet. Az észak koreaiak jelentik a legnagyobb veszélyt, azok képesek kínával összefogva amerikának hadat üzenni, és akkor kő kövön nem marad. Másrészt a biológiai fegyverek egy nap alatt kíírthaják az egész bolygót. Nem tudtátok hogy az oroszok géntechnológiával továbbfejlesztették az anthraxot? nem lehet védekezni a sendes halál ellen.
2010. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
90%

Az atomot nem fogják bevállalni, a Föld jelenleg is haldoklik. Egy esetleges atomháborúval aláírnák a Földön élő összes ember halálos ítéletét, a bolygó sorsa pedig megpecsételődne. Ez kinek érdeke? Bár elgondolkodtató, hogy mégis léteznek ezek a fegyverek.


Én nem hiszek a maja apokalipszisben, sem az X Planet eljövetelében. Nem 2012-ben lesz világvége, hanem akkor, amikor végérvényesen szétb*sszuk a Föld ökoszisztémáját.

2010. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!