Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban lesz most valamikor...

Valóban lesz most valamikor novemberben 3. világháború?

Figyelt kérdés

A neten ezt olvastam:

Az emberek többsége, pláne Európában el sem tudja képzelni, egy3. világháború eljövetelét, pedig egyszerűen csak arra kell gondolnunk, hogy már volt 2. miért nem lehet egy 3. is? Ez az érzés, amit beletápláltak az mai generációkba, pontosan azt a célt szolgálja, hogy jóval nagyobb traumát éljünk meg. Saját meglátásom szerint, a 3. világháború kirobbanása maximum 2-3 éven belül bekövetkezik, de az is lehet, hogy hamarabb.


Elég sokan jósolták erre az időszakra a harmadik világháborút (2010-2012 - Baba Vanga-vak jósnő, Szira Zoltán, Nostradamus., Maják

Szira Zoltán Dél-Amerikába szervezi (jelen pillanatban is) és segíti az atomháborút túlélni akaró emberek odatelepülését, mert egyedül ott nem lesz atomcsapás, egyedül ott lehet átvészelni majd a harmadik v.háborút. Ez nem valami vicc, kitaláció, nem bolond emberek képzelgései. Meg lehet nézni a honlapját, alaposan elolvasni a könyvét, amelyben látomásairól ír és a hozzászólásokat, de a kételkedőknek javasolnék egy találkát Szira Úrral, egy teljesen átlagos, normális és nagyon okos ember. Mindig szervez találkozókat, ahol lehet vele személyesen is elbeszélgetni.

- Nemtudom mit gondoltok lesz e 3.világháború?

És még egy kérdés hogy lehetne túlélni hogy elmegyunk Dél-Amerikába vagy hogy...??


[link]


2010. okt. 31. 22:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Vannak olyan állatok akik merik használni az atomot...hidd el nekem!

Akad a bolygón nem egy fanatikus népcsoport!

Ha kell akkor szemrebbenést nélkül atomot használ!

2010. nov. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Elolvastam ezt a linkelt 3.vh-s leírást, és hát ha van Isten (márpedig szerintem van) akkor Ő nem ilyen kegyetlen, hogy pl. kikapcsolja a rakéta védelmi rendszereket és engedi, hogy 3.6mrd ember meghaljon. Értelmetlen.
2010. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nem akartam az ördögöt a falra festeni, de pont rájuk gondoltam amikor irtam az előző kommentet...

Koreai cégnél dolgozom és ismerem a mentalitásukat!

NEM SZABAD HAGYNI!!!! NEM HINNÉM HOGY GYOGYITÁSRA AKARJÁK HASZNÁLNI AZ ATOMOT!

2010. nov. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

A 3 v.h. már kialakulóban van, aki nyomon követi a világ eseményeit, annak ez nyilvánvaló.

http://www.youtube.com/watch?v=rIUZtvLfVlA

6:06-nál minta megjelennének Szira Zoltán látomásai, a rengeteg gomba,és ahogy füstbe borul minden, félelmetes.

2011. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A tavaly novemberi viszont elmaradt. Viszont én továbbra is azt vallom, hogy a 3. vh 2001. 09. 11-én tört ki.
2011. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Hát ... szerintem későn irok de ma volt a tv be hogy valószinuleg holnap kitör de remélem atomot nem robbantanak mert az gáz lenne az emberiség akkor a saját fajának kihalását okozná... + még az ökoszisztéma is felborulhat az élet is kihunyhat túléltem a világvégét 2012-be de ezt nem élném túl mert már ilyen nagy bombák amikor robbantak akkor a RÁK mint betegség terjedt el.... és most milyen betegség jön agyhalottság vagy mi????? o.O ám de mindegy a saját pusztulásunk na mindegy ...
2013. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!