Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A "JÓ" mindig erősebb mint a...

A "JÓ" mindig erősebb mint a "GONOSZ"?

Figyelt kérdés

telnek az évek egyre jobban fejlődök, növök... már lassan 18 életkoromat is betöltöm...


sok horror filmet nézek és álltalában mindig azt látom hogy a "gonosz" erősebb mint a "jó"!


tehát mi a lényegük a horror filmeknek?


2010. nov. 6. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Fordítva lenne ez, akkor nem lenne horror film!
2010. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Csak a családi filmeknél győz a jó. A valóságban mivel a jó becsületes eszközökkel küzd, alulmarad. Tehát a gonosz marad talpon örökké.

A horror lényege a borzongás gondolom. (Márha lenne borzongató horror.)

2010. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én erősebb vagyok mindkettőnél!
2010. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

tudod ez úgyvan hogy

12+-os filmek : a jó megkapja a nőt

16+ : a gonosz megkapja a nőt

18+ : mindenki makpaja a nőt

2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
keményvagyok
2010. nov. 6. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:

...

hát igen .

én úgy gondolom hogy:

kicsit átfestem a történetett.

pl.: ott van a Start Wars

a rossz oldal használ vagy van olyan ereje amit a jó nem használ vagy nincs neki.(aki látta a Start Warsot tudja mire gondolok)

sokkal jobb és előnyősebb ha mind kettő oldal erejét használja :)


fesük át.

az életben szerintem szükséglehet arra is.csak legyél önzetlen stb.. amelyik odlalon alapból vagy :)


na jó kicsit regénybe ilően sikerült írnom xD de sok mondandója van :)

2010. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem létezik jó és gonosz. Az egész nézőpont kérdése:


Ha egy rabló leüt egy embert, és a tőle lopott pénzből ételt vesz a gyerekeinek, aztán az ember feljelenti a rablót és a rabló bíróság elé kerül, akkor a rabló gyerekeinek szemében a rabló jó volt, a törvények igazságtalanok voltak, az ember meg gonosz, az ember szemében viszont a rabló gonosz volt, a gyerekek lusták voltak, őmaga meg jó volt.

2010. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az más.

vannak olyan rablók akik ebből akartam élni.

vagy csak hú de jó mást piszkálni-_-

2010. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az igazság az, hogy a gonosz van jobban érvényre jutva az emberekben, ezért is gyártanak horror filmeket, meg ilyen jellegű műveket. a nagy poén pedig az, hogy a rossz is jó...a jó miatt van rossz is...mert a rossz nélkül nem tudnánk értékelni a jót, nem tudnánk mi a jó, mert nincsen kontraszt, amihez viszonyítani tudnánk...szóval rossz azért van, hogy abból tanuljuk meg a jót...így mindkettőt elsajátítva, magunkban érezve, teljessé válva, s csak a jót érvényre juttatva. :P

Szóval csak jó van valójában, tehát csak az tud győzni, mindig. ;)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!