Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hallott már erről?

Ki hallott már erről?

Figyelt kérdés
Olvastam a minap hogy ha a menstruációs vérünket annak az italába keverjük akit el akarjuk érni hogy belénk szeressen, akkor belénk is szeret.Tudom hogy elég durva dolog én is meglepődtem..Ki mit tud erről?Valaki kipróbálta már esetleg sikerült vagy ilyesmi?Csak normális válaszokat kérek .Köszönöm.
2010. nov. 15. 20:43
1 2
 11/11 Dollars ***** válasza:
A szomszédunk még fiatal lány korában kipróbálta! És működik!!!A srác elvette Őt feleségül,immár TIZENéve házasok.Nagyon megromlott házasságban élnek,és úgy veszem észre,hogy nem tudnak szabadulni egymástól.A férfi veri a feleségét,üvölt a gyerekkel.........szóval tönkre tette az AKARATTAL,de nem a sors akaratával történő MÁGIA az életüket.De vajon ezt hogyan lehetne oldani???? Mert baromira sajnálom a két kicsi kislány gyermeket,hogy ebben nevelkednek fel.
2011. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!