Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva? Mit tegyek...

El vagyok átkozva? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg balszerencse ér. Pl. ma majdnem elütött a vonat meg az autó, az utolsó pillanatban jutnak eszembe a dolgaim, mindenki utál, nem tudom mi bajuk velem, itt rossz helyre tezsik a moderátorok a kérdést, mindenki engem cs*sz le, folyton beütöm valamibe magam, elalszom reggel. Folyton fáj valamim (főleg a szívem lelkileg) Mit tegyek? Mi van most velem?
2010. nov. 16. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul, hogy semmi nem jön össze. Nálam van amikor már reggel azzal kezdem, hogy ki öntök valamit aztán elejtek valamit, és hasonlók... Na ilyenkor van az, hogy leülök és nem csinálok semmit csak tvt nézek olvasok vagy alszom. Aztán másnapra már minden szép és jó!
2010. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
Sauron boszorkánysága fertőzött meg! Csak az EGY gyűrű segíthet! :$
2010. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az átok nem szabad, hogy működjön. Ez lenne az UNIVERZUM konstrukciós hibafaktora! Gondolj(atok) csak bele. Az átok működésének lehetősége nem más, mint BÁRKINEK a kezébe adni azt a lehetőséget, hogy más(ok) élete felett diszponáljon. Az Univerzum úgy működne, hogy bármilyen tapasztalatlan, netán rosszindulatú ember "jogosultsággal" rendelkezne arra, hogy valakire rontást vagy átkot küldjön???

A kérdezőnek: ne higgy az átkokban. Ha nem hiszel bennük, nem is fognak rajtad.

A "jeleket" inkább vedd figyelmeztetésnek, hogy változtatnod kell egyet, s mást. Ha majdnem elütnek, de megúszod, annak inkább örülj. Az Univerzum célja az, hogy figyelmeztessen, nem pedig az, hogy megöljön.

Tényleg az a legjobb, ahogy a többiek írták, hogy mélyülj el magadban. Értékeld ki az eddigi életedet és érezz hálát a jó dolgokért. Így a rosszak helyrehozatala is könnyebb lesz. Hesegesd el a negatív gondolatokat.

2010. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, sokat segítettetek!
2010. nov. 17. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!