Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincs már eleged abból, hogy...

Nincs már eleged abból, hogy a sok tökéletlen szétoffolja az ezotéria kategóriát a sületlenségeivel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik nem szórakozni járnak ide, hanem élményeiket, tapasztalataikat, gondolataikat megosztani, azokhoz, akik hisznek valamily emberfeletti erőben, mágiában, Földön túli és kívüli életben.
2010. dec. 8. 22:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
De igen, nekem is elegem van belőle. És hidd el sokkal több információt is kaphatnánk olyan emberektől, akik valóban hisznek, találkoztak már földönkívüliekkel. De egy ilyen társaság, tisztelet a kivételnek meg sem érdemli, hogy megossza bárkivel is valaki a tapasztalatait.
2010. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
Engem is zavar.
2010. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
nem azért de ez a kérdés nem ezotéria kategória, úgyhogy kimeríti a szétoffolás fogalmát :D
2010. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
60%

Engem is zavar. Annyira örültem ennek a témakörnek, de már alig nézek be ide, mert sokszor gúnyból feltett kérdések vannak. Ja meg a "kedvencem" amikor a vonzás törvényével vki nem ért egyet és már egy "f.szság az egész"....

ha nem hisz benne ne írkáljon. vagy írja meg ő nem hisz ezekben de nem kell szidnia többieket.

2010. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van belőlük
2010. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem csak hit kérdése. Sokan, akik komolyan foglalkoznak az ezoterikus tanokkal, azért az "ezotéria" rovatban szereplő egyes kérdéseken jót mosolyognának. Azt meg már ne is említsük, hogy az ezotéria rovatban feltüntetett egyes témakörök ezoterikus volta is megkérdőjelezhető.

Persze nem az a dolgunk, hogy mások hitét kinevessük.

Attól viszont, hogy megjegyezzük, hogy szerintünk nem teljesen úgy működnek a dolgok, ahogy a kérdező elképzeli, nem azt jelenti, hogy meg akarjuk bántani vele.

Azon se kellene megsértődni, ha valaki poénosan fogja fel a témát.

Az viszont szerintem is ronda dolog, ha valaki udvariasan kérdez és lehülyézik.

2010. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
szerintem ezeket a kérdéseket egy speciel ezoterikus oldalon kéne feltenni, ott nem zavarna senkit.
2010. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Nekem abból van elegem, hogy egy csomóan nagyon ráérnek és unalmukban foglalkoznak ezotériával meg ufókkal. Annak, aki forrást keres ilyen témában, mert érdekli, kitűnő linkeket tudok adni, mert volt, aminek én is utánaolvastam, de aki szellemektől parázik meg attól, hogy a csillagjegyeik alapján összeillik-e a választottjával, az idegesít.
2010. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
42%

Nincs elegem mivel én is szoktam jókat írkálni ide.

Legjobb volt mikor vki a férjét akarta visszahozni aki nem mellesleg évek óta halott :D

Szóval nem tiszta fialás az aki ezekben hisz.

18/F

2010. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudtam megállni a beszólást, mikor valaki agykontrollal akarta rávenni dugásra a férjét ....azér mindennek van egy határa..
2010. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!