Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincs már eleged abból, hogy...

Nincs már eleged abból, hogy a sok tökéletlen szétoffolja az ezotéria kategóriát a sületlenségeivel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik nem szórakozni járnak ide, hanem élményeiket, tapasztalataikat, gondolataikat megosztani, azokhoz, akik hisznek valamily emberfeletti erőben, mágiában, Földön túli és kívüli életben.
2010. dec. 8. 22:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
A reptoid fenyegetés nem elmélet hanem tény, és a tények makacs dolgok.
2010. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
De mikor lesz már invázió ????? Semmilyen űrhajót nem látok Küldj már ide egyet.
2010. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Tény az, ami egyértelműen bizonyítható.
2010. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Árpád mindjárt pofon váglak ha még egy ilyen hülyeséget mondasz!
2010. dec. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Árpi, tudod mi a tény?

Az hogy eddig még csak egy árva élő organizmust sem találtunk a világűrben, nem hogy intelligens életet! Ez tény!

2010. dec. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Itt is offoltok. Szóval számomra a földönkívüli létforma a legkevésbé sem ezotéria, sokkal inkább tudomány, és meg is mondom, miért. Kizárt dolog, hogy a mi bolygónk az egyetlen, ahol élet van. Most nem a leigázós lényekre gondolok, az mind az emberi fantázia szüleménye. De van élet a Földön túl is.

A horoszkópban nem hiszek, kivéve, ha az személyre szabott. Mondjuk egy olyan ember állít össze nekem egy horoszkópot, aki nem ismer, viszont én megadom neki születésem idejének adatait.

Álomfejtés. Ez badar dolog a szememben, mert mindenkinek mást jelentenek az álmai.


Az ezotéria témakörnek négyféle felhasználója van.

1. Akik e szerint élnek, ők/mi vagyunk a legkevesebben

2. Az új- és divatezotériás emberek, azok, akik azért rendezik Feng-Shui szerint a lakásukat, mert most épp az a menő, és mindenféle szerelmi kötéssel akarnak foglalkozni. (a szerelmet nem lehet erőltetni mágiával sem)

3. Akik szórakozni járnak ide, poénból tesznek fel álkérdéseket, meg (szerintük) vicces beszólásaik vannak

4. Akik nem kérdeznek, csak válaszolnak, de ostobának tartanak mindenkit, akik egy picivel is a föld felett vannak, ők a szkeptikusok


Bocs a hosszú válaszért, de remélem, mindenki elolvassa, akiről szól

2010. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"Itt is offoltok. Szóval számomra a földönkívüli létforma a legkevésbé sem ezotéria, sokkal inkább tudomány, és meg is mondom, miért. Kizárt dolog, hogy a mi bolygónk az egyetlen, ahol élet van. Most nem a leigázós lényekre gondolok, az mind az emberi fantázia szüleménye. De van élet a Földön túl is."



Ácsi ácsi! Amiről beszélsz az sci-fi, nem pedig tudomány. Attól még hogy nagy az univerzum, egyáltalán nem biztos hogy van máshol is élet. Ha legalább egy másik bolygót találnánk, amin bizonyíthatóan a földtől függetlenül alakult ki az élet, akkor már ráfogható lenne, hogy az, hogy sok helyen van élet az univerzumban, az tudományos feltételezés, vagy mi.


Persze nincs semmi gond a scifivel, ez a tudomány előremozgatója, a fantázia, a kíváncsiság.

2010. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Hát igen. A szabad vélemény formálás úgy tűnik nem mindenkinek van ígyére.
2010. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Én van amiben van amiben nem.


Ha hozzászólok egy kérdéshez normálisan akkor rögtön lepontoznak,mert nem hiszek benne.Aki meg ennek él az meg belémköt,mert véletlenül ejtettem egy helyesírási hibát.

Ha megfigyelitek általában abból van a vita,hogy valaki beírja,hogy szerinte hülyeség az egész és utána azok akik hisznek benne neki esnek,lepontozzák és belekötnek ahol tudnak.

Mindkét részről van felelős!!!!

2010. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
"ufókok" Ezen szétröhögtem az agyam:D Am felnőlhetnétek, mert mindenki tudja, h ufók, szellemek, meg varázslatok nincsenek, akik hisznek benne elmebetegek -.- Úgy is lepontoznak, de nekem lesz igazam.
2010. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!