Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincs már eleged abból, hogy...

Nincs már eleged abból, hogy a sok tökéletlen szétoffolja az ezotéria kategóriát a sületlenségeivel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik nem szórakozni járnak ide, hanem élményeiket, tapasztalataikat, gondolataikat megosztani, azokhoz, akik hisznek valamily emberfeletti erőben, mágiában, Földön túli és kívüli életben.
2010. dec. 8. 22:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
19%

én speciel nagyon útálom a sok szkeptikust, aki csak azért jár ide, hogy bennünket, akik nem hisznek, hanem tudják, hogy ufókok, meg plejádokok, nomegfőleg szellemek nagyonis vannak, szóval, bennünket normálisan gondolkodó embereket molesztáljanak.

máglyára velük!!

2010. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 BlackSword ***** válasza:
Szerintem mágjára az összes sarlatánnal...
2010. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Ezért vannak ilyen válaszok. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1367..

Ráadásul a kérdés is zavaros, logikátlan és gyerekes. Úgy kezdi, hogy "jó tudom hogy elmebeteg a kérdés,", majd így fejezi be: "NEM KÉREK HÜLYE VÁLASZT"

Ameddig ilyen a színvonal, addig nem kell csodálkozni a beszólásokon.

2010. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Innen http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1364..


Árpádtól.


"Csak időközben kitört a II. világháború. III. Birodalom és a Szürkék között kötött egyezség értelmében a Szürkék, technológiát adnak a Tengelyhatalmaknak és megvédik a Földet a Reptoid inváziós flottától, nyersanyagért cserébe."


Akkor a jó szürkék voltak a szövetségesekkel.


"A Szövetségesek reptoid befolyás alatt álltak, így nem nehéz kitalálni ők kikkel működtek együtt."


Akkor mégis a rossz reptoidok oldalán álltak a szövetségesek ?


"Ennek bizonyítéke a fénykép amin Hitler látható amint kezet fog egy Szürkével."


A szörkék jók, azok voltak Hitler oldalán ? Az előbb még a világháború a szörkék és a III.birodalom között tört ki.


"Rosswelli-ufo néven ismert. Amikor az Egyesült Államok hadserege reptoid fegyverekkel lelőtt egy szürke űrhajót."


Akkor a rossz raptoidok akik megtámadnak minket meg az USA-t is azok azok a szövetségesek oldalán harcoltak, a jó humanoidokkal a nácik ellen.


Ezt nem értem.


Ha valaki megérti mondja el.

2010. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

"Akkor a jó szürkék voltak a szövetségesekkel. "


Ezt honnan veszed?


És a III. Birodalom és a Szürkék között sem tört ki semmilyen vh. Ilyet nem is írtam. Értelmezd a szöveget ne csak olvasd.

2010. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

"Ezt nem értem."

az elmebajt miért akarod megérteni?

2010. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Tessék! Ez a válasz, itt, alig pár hozzászólással felettem látható, hogy miért szórakozni járunk ebbe a témakörbe. ADÓZTATNI kéne azokat a debileket, akik ezeket az elméleteket gyártják. Kisebb baj, hogy gyártják, de terjesztik is! És amilyen naiv az emberek többsége, lazán beveszi ezt a sok maszlagot, terjeszti tovább, bárminemű belegondolás nélkül. Egész egyszerűen OSTOBA emberek OSTOBA kérdéseket tesznek fel ebben a kategóriában. Az Ezotéria témakör a Gyakorikérdések állatkertje. EZÉRT jár ide az, aki csak röhögni akar.
2010. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
Ez sem nagyobb baromság, mint az összes többi ezotériás marhaság
2010. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:

"Az Ezotéria témakör a Gyakorikérdések állatkertje. EZÉRT jár ide az, aki csak röhögni akar."


Ezért járok Én is ide. Mert magának az Ezotériának semmi értelme nincsen, így legalább elvagyok.

2010. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem moderálják, egyébként teljesen érthetően. Kellene egy moderálás nélküli fórum.
2010. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!