Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincs már eleged abból, hogy...

Nincs már eleged abból, hogy a sok tökéletlen szétoffolja az ezotéria kategóriát a sületlenségeivel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik nem szórakozni járnak ide, hanem élményeiket, tapasztalataikat, gondolataikat megosztani, azokhoz, akik hisznek valamily emberfeletti erőben, mágiában, Földön túli és kívüli életben.
2010. dec. 8. 22:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Miért lenne sci-fi? Azért elég nagy a világegyetem, jó, ez is csak elmélet, de a legközelebbi életképes bolygó több ezer (vagy millió) fényévnyire van innen, úgyhogy mi nem találhatunk rajta semmit. Mert nincs közel.

És nem lehet a miénk az egyetlen, ahol élet van.

2010. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
engem is lehülyéznek, barmoznak, közbe egy 5éves gyerek többet tud az életről mint ők.
2010. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Nem azért, de az egy elég normális válasz, hogy: Én nem hiszek ebben, szerintem nem léteznek :D

Az a baj a sok ezossal, hogy csak az a jó válasz nekik, ha vaalki egyetért velük . Ha akárki elmondja a saját véleményét, pl. hogy szerinte nem léteznek akk rögtön: Nemilyenválaszokatkértem.! Meg: mondtam h hülyék kíméljenek!

2010. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Sokan hisznek olyan dolgokban, amiket eleddig nem sikerült hitelt érdemlően megmagyarázni. DE: a horoszkóp, a mágikus kövek és hasonló dolgok egész egyszerűen fasságok. Ezeken nincs mit magyarázni, aki ezekben "hisz", megérdemli, hogy szétoffolják...
2010. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

én a témákat nézve, más a véleményem.

azt vettem észre,hogy ha valaki feltesz egy eldöntendő kérdést, amivel igennel vagy nem -el lehet válaszolni.Akkor egy szkeptikus egyből beír olyat,hogy: hülye elmebeteg...stb

Az ezo-sok meg leírják amit gondolnak ,de mindig a szkeptikusok támadnak.

Vagy nem jól látom?

2010. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Hát jó, nem állítottam h az összes antiezos normális :D
2010. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
nekem kedvencem... naponta ide járok röhögni a hülye beszólásokon, de eléggé zavar az a tudat, hogy vannak emberek akik hisznek ebben
2010. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Nem nagyobb baromság ez sem, mint a búgócsiga ufók, meg a virágcsokor szellemek.
2010. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Én már totál ki vagyok ezekkel a hülyékkel!
2010. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!