Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan beszélnek arról, hogy...

Sokan beszélnek arról, hogy mi lesz a halál után, hová fogunk kerülni. De vajon mi volt a születésünk előtt? Akkor hol voltunk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem "ugyanott". Bár nem hinném, hogy az egy hely.
2011. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Születés előtt ugyanott voltunk, ahol a halál után leszünk: a "köztes lét" - ben. Így hívja a keleti filozófia azt az állapotot, amit anyagtalan tudat, más szóval lélek formájában töltünk az Univerzumnak az anyagnál magasabb rezgésszámú részében. A "köztes létben" felkészülünk a következő inkarnációnkra, ezután élünk egy darabig testben, majd megint irány a közteslét. És ez így megy sok-sok inkarnáción át. A cél: egyre tökéletesebbnek lenni. Alábbi helyen megolvashatod, honnan jönnek a kisbabák.


[link]


[link]

2011. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sehol. Születés előtt nem voltunk, és halál után sem leszünk.


Fölösleges túlbonyolítani :) Bár ez csak az én véleményem, de nekem megnyugtató ez a tudat. Meghalok, és kész. Nem kell gondolkodni, elmélkedni tovább. Egyszerűen behunyom majd a szemem, és megszakad minden gondolat, végére ér minden.


És mielőtt megszülettem, nem volt gondolat, és nem voltam én sem.

2011. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek Sir Butcherrel.
2011. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
33%
Én apám ondójában. Majd átkerültem anyámba. És lőn,megszülettem!
2011. jan. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és anyád petesejtjében ki volt, ha szabad kérdeznem?
2011. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne várd el hogy leírjam a gyerekszületés tudományos magyarázatát. Olvass utána.
2011. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Etika órán a tanár mondta, hogy van élet a születésünk előtt, és ezt ő így tanulta, de nem nagyon hitte el. Aztán megszületett a gyereke, aki kicsi korában olyan dolgokat tudott, amit senki nem mondott neki, sehonnan nem tudta megtanulni. Szóval szerinte az emberek úgy születnek, hogy mindent tudnak, (mert előtte ahol voltak, ott mindent tudtak, megtanultak) és utána pedig szépen lassan elfelejtik.
2011. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!