Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikus vagy?

Szkeptikus vagy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban? Mindennel nem lehetek szkeptikus!
2011. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy valamiben igen-->Isten
2011. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

bocsi nem irtam magyarázó szöveget..


a kérdés lényege az hogy írd le azt amiben szkeptikus vagy és ird le azt amiben nem :)

2011. márc. 2. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindenhez szkeptikusként állok. Semmit nem hiszek el, még azt sem, amit "tudnom" kéne.
2011. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 POciCi ***** válasza:
én nem vagyok szeptikus csak nemhiszek az ezotériában
2011. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a barátaimmal kapcsolatban nem vagyok szkeptikus,mert az paranoját vagy üldözési mániát szülne,szóval megbízok bennük,hiszem,hogy nem tudnak valami olyannal meglepni,ami méllyen ledöbbent negatív értelemben! Ha ilyen történik túl élem,de eddíg nem kellett csalódnom! De ilyen a családom is! Akik közelállnak hozzám,azokban megbízok és hiszek,mégha nincs is nálam egy műszer ,hogy lemérjem a jószándékukat vagy a szeretetüket!

Ha egy politikus valami merészet állít,azzal teljes mértékben szkeptikus vagyok ,pl.:ha engem választ 1000FT-al olcsóbb lesz a villanyszámlája,60FT-al olcsóbb lesz a kenyér + 28.havi nyugdíj! Viszont,ha a híradóban azt mondják,hogy a FIDESZ hozott egy törvényt és látom a politikusokat erről beszélni,akkor nem gondolom azt,h ez ,csak egy megrendezet jelenet vagy nem gondolom azt,hogy hazudik a tv és ,csak fotosoppal oda tette a miniszterelnököt,meg kerestek egy egy az egyben hasonló miniszterelnök szinkronhangot stb...

A génmódosított ételekkel kapcsolatban(,hogy az milyen jó) szkeptikus vagyok!

A H1N1 és hasonló vírusok valós veszélyével kapcsolatba szkeptikus vagyok!

Az oltással kapcsolatban biztosan gondolom,hogy a profitorientáció motiválja őket!

A jósokkal ,sarlatánokkal kapcsolatban,nem vagyok szkeptikus,tudom,hogy ők azok és kész!

Isten témával mostanában nem foglalkozom annyit! Az biztos,hogy az Isten nem egy őszszakállas öregúr és abban is,hogy nem csak egy vallás képviselheti őt,ha létezik!!

2011. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*paranoia
2011. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Élő embereknek egyáltalán nem, sőt, nagyon is jóhiszemű vagyok, azt gondolom, hogy az emberek nem hazudnak nekem, és egy csomószor csaptak már be. xD (de csak poénból)

A TV-vel kapcsolatban viszont, nagyon szkeptikus vagyok, főleg az ilyen politikus beszédekkel, mindig mondani szoktam a TV-nek, hogy „hát hooogyne, oda ne rohanjak, te PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ”

Az ezoterikus dolgokat illetően is képes vagyok mindent bevenni, eleinte, aztán találok szimpatikusabb verziót, és akkor azt hiszem el, a másikat meg kidobom. xD

2011. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En szkeptipkus vagyok, hogy ismernem kelloen a szkeptikus fogalmat, ezert nem tudok erre a kerdesre valaszolni...
2011. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!