Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt aki szkeptikus VOLT,...

Van itt aki szkeptikus VOLT, de már NEM az?

Figyelt kérdés
És ha már nem az,akkor miért?Mi történt?
2011. júl. 8. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egy fura dolgot, szellemmel kapcsolatosat, de attól még szkeptikus vagyok, azt az egy esett nem vonom ugyan kétségbe.
2011. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Én ebben nem hiszek:D

Mire gondolsz pontosan? Én szkeptikus voltam a tekintetben hogy az emberek 80%-a tényleg hülye. De már nem vagyok szkeptikus amióta ide beregisztráltam.

2011. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

második lol :D

Amúgy nem tudom elképzelni, hogy valaki szkeptikus legyen, aztán megváltozzon. De talán mert én is szkeptikus vagyok. Viszont kíváncsian várom, van-e valakinek ilyen története :)

2011. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na látszik hogy még reggel volt mikor feltettem a kérdést,mert hülyén tettem fel xD

Nos szellemekkel meg ilyenekkel kapcsolatban értettem a dolgot :)

2011. júl. 8. 10:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban idéztünk páran szellemet. Gyertya meg hülye duma. Mondtuk hogy "Szelleeeeem! Ha itt vagy kopogj hármat" Erre a felettünk lévő lakásban mintha 3x egymás után földre dobtak volna egy vasgolyót. Nagyot. Úgy kirohantunk a lakásból mint a sicc. Nem volt több kérdésünk a szellemhez. Úgyhogy én ilyen ügyben nem vagyok szkeptikus, bár lehet hogy ez pusztán csak valami véletlen egybeesés volt.
2011. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,

hát az nem lehetett semmi :)

2011. júl. 9. 17:17
 7/13 anonim ***** válasza:
én szkeptikus voltam,de ,már nem vagyok
2011. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h a szellemek meg ilyenek kategoriaba tartozik-e az energia, bioenergetika tema. (?)

Ha igen, en a Bach viragterapiaval kapcsolatban, vagyis a növenyek informaciot tudnak nekünk adni, szkeptikus voltam. Nem gondoltam volna, h ezek a "pici kis izek" barmilyen nagy hatast tudnak elerni az emberre. Miutan megtapasztaltam, mar tudom, h ez igy van.

Nemreg friss reikiskent "lekezeltem" a 2 labon a Földön jaro es minden lathatatlanban´nem hivö anyukamat. Elöször nem szolt semmit, kb 10 perc mulva egyszer csak megallt: je, nem faj semmim! Ma smst irt, hogy ez egy csoda, az eg vilagon semmi baja sincs! :)

Azt persze nem mondom, hogy most akkor ö mar nem szkeptikus, de ezzel vegülis elismeri, h hatott.

2011. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is kételkedő, sőt materialista voltam, most már több éve hívő vagyok, mégpedig nagyon mélyen meggyőződve szellemi teremtménynek látom az egész világot, hiszek manókban, tündérekben, szellemekben, angyalokban, és legfőbbképp abban, hogy "Isten bennem és felettem".
2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22.34: es mi törtent, ami materialistabol hivöve tett?
2011. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!