Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? (többi lent! )

Mi lehetett ez? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor néztem a tv-t, a lábamon éreztem valami hideget, mintha átment volna rajta valami vagy nemtudom. Mellettem anyu aludt, tesóm gépezett, szval ők nem voltak. Se huzat nem volt, és se hideg.. Ablak is csukva volt. Lehet hogy túlreagálom.. de lehetséges hogy szellem volt? Most hogy így visszaemlékszem, nem volt még velem ilyen.. Normális válaszokat, köszi!
2011. ápr. 16. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Éreztem már ilyet én is csak a fülemmel nemrég.

Nagyon hideg volt?

2011. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cluaran_Deilgneach válasza:

Ez a valami lehetett az.:S

Sajnos nagyon ragaszkodó lény,remélem,hogy nem fog több kellemetlen percet okozni Neked!:) Egyébként nem bánt,nem kell tőle félni!:)


http://www.youtube.com/watch?v=HKpEDJAk-5w

2011. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen nagyon. először azt hittem hogy anyu rámfúj hülyeségből, mikor rájöttem hogy alszik, néztem ledöbbenve..
2011. ápr. 16. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!