Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Váltsd valóra a legvadabb...

"Váltsd valóra a legvadabb álmaidat! " c. könyvet ki olvasta? (a segítségét/ötletét szeretném kérni)

Figyelt kérdés

A könyvet érdekesnek találtam, a vonzás törvényét már egy ideje alkalmazom, de mindig új információkat kapok a használatát illetően. Ebben a könyvben az nem volt teljesen világos, hogy az ún. "tizedet" vajon mégis hova fizethetném be?! Olyan helyre kell,ami segíti a spirituális fejlődésem. Fogalmam nincs hova kellene,én csak könyveket olvasok a témában,nincs senki ismerősöm ill. vmilyen alapítvány aki ebben segített volna...

Ti mit gondoltok erről?


2011. ápr. 16. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
tizedet?egyáltalán nem értem mire gondolsz,én csak hallottam a könyvről de ez elég nagy butaságnak hangzik amiről írsz
2011. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Az író írta nem én...

Az a lényege,hogy ha kapsz egy bizonyos összeget az univerzumtól/Istentől,annak a tizedét vissza kell adni annak,aki segít neked abban, h spirituálisan fejlődj. Röviden így tudnám összefoglalni.

Sokféle vonzás törvényével kapcsolatos könyvet olvastam már, és ilyet nem olvastam még sehol, de ahogy elmagyarázza mondjuk logikusnak tűnik...

Adakozni ,vagy esetleg hajléktalannak pénzt adni szoktam, de mint az a könyvben kiderült, nem számítható a "tizedbe". Gondolom így,hogy csak hallottál a könyvről tényleg elég hülyén hangzik a dolog...teljesen megértem.

2011. ápr. 16. 23:23
 3/21 anonim ***** válasza:

Én például anyámat támogatom a fizetésemből. Nem éppen tizeddel hanem sokszor huszaddal.:))))És nem azért mert tizedet akarok fizetni csak sajnos rá van szorulva.

Ha mindenképpen adakozni akarsz, adj minden hónapban másnak. Pl. az ad6kap6 nevű oldalon találhatsz elég rászoruló embert. Nekik sem feltétlenül anyagi segítség kell nyújtani, kérnek ott sok minden félét.

2011. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen,én is erre gondoltam. Ha van miből, szívesen segítek másokon...de kifejezetten rátér ezekre a könyvben, h ez nem számítható annak :S

Az író egy példát hozott fel konkrétan, ő annak adott,aki bevezette a vonzás törvénye rejtelmeibe,így támogatva őt spirituálisan...ez tök logikus, de én magamat vezettem be és vettem sok sok könyvet e témában...gyanítom az nem ér,ha kapok magamtól egy kis zsebpénzt:)

2011. ápr. 16. 23:28
 5/21 anonim ***** válasza:
pedig így hogy írod én is a jócselekedetre gondoltam.Hova máshova lehetne befizetni konkrétan?De ha belegondolsz ha ilyen felismerül akkor az már kuruzslás.
2011. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem pedig a spirituális fejlődés(mivelhogy a szellemi területről van szó semmi köze az anyagi világhoz a pénzhez.A fejlődés sem hiszem hogy attól függne.De lehet én gondolom rosszul.
2011. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Nyilván nem magadnak kell adnod mert akkor nem is hiányozna neked az a 10%.

Azt viszont nem hiszem, hogy feltétlenül spirituális célokra kell fordítani.

Nekem például jobban esik ha anyám kapja mint valami egyház vagy "tanító".

2011. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát igen....ezért is próbáltam segítséget kérni, hátha van ebben már vkinek tapasztalata...nem világos.
2011. ápr. 16. 23:31
 9/21 anonim ***** válasza:
te egyébként hogy érzed működik ez?mármint a vonzás törvénye
2011. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én is a te véleményeden vagyok...nyilván sokkal szívesebben segítenék a családtagjaimon,mint egy idegenen,aki ejt 2 szót a törvényről...

De mint mondtam a könyvben kifejezetten kitér erre, h ez nem számít annak. Sőt. olyan rész is van benne ahol arról ír, h a családtagokon egyáltalán ne segíts, mert igy belerondítasz az univerzum munkájába...na ott már végképp elvesztettem a fonalat..

Abban meg végképp igazad van, h ha egyszer spirituális dologról van szó, hogy jön oda a pénz?!

2011. ápr. 16. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!