Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Váltsd valóra a legvadabb...

"Váltsd valóra a legvadabb álmaidat! " c. könyvet ki olvasta? (a segítségét/ötletét szeretném kérni)

Figyelt kérdés

A könyvet érdekesnek találtam, a vonzás törvényét már egy ideje alkalmazom, de mindig új információkat kapok a használatát illetően. Ebben a könyvben az nem volt teljesen világos, hogy az ún. "tizedet" vajon mégis hova fizethetném be?! Olyan helyre kell,ami segíti a spirituális fejlődésem. Fogalmam nincs hova kellene,én csak könyveket olvasok a témában,nincs senki ismerősöm ill. vmilyen alapítvány aki ebben segített volna...

Ti mit gondoltok erről?


2011. ápr. 16. 22:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Jézus azt mondta, hogy pénzt sose adj senkinek, az a tied, ha segíteni akarsz másokon, tettekkel segíts. Bár lehet nem ő mondta. A pénzt költsd a szeretteidre, ne másra, ők megérdemlik!!!! Miért adnád oda egy ismeretlennek? Az hasznos lenne? Az első mindig a család!
2011. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!