Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Váltsd valóra a legvadabb...

"Váltsd valóra a legvadabb álmaidat! " c. könyvet ki olvasta? (a segítségét/ötletét szeretném kérni)

Figyelt kérdés

A könyvet érdekesnek találtam, a vonzás törvényét már egy ideje alkalmazom, de mindig új információkat kapok a használatát illetően. Ebben a könyvben az nem volt teljesen világos, hogy az ún. "tizedet" vajon mégis hova fizethetném be?! Olyan helyre kell,ami segíti a spirituális fejlődésem. Fogalmam nincs hova kellene,én csak könyveket olvasok a témában,nincs senki ismerősöm ill. vmilyen alapítvány aki ebben segített volna...

Ti mit gondoltok erről?


2011. ápr. 16. 22:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nekem (bár sokszor negatív tudok lenni) már sokat segített...

Ha gondolod írok pár példát...te is alkalmaztad már?

2011. ápr. 16. 23:36
 12/21 anonim ***** válasza:

nekem érdekes tapasztalatom van erről,úgy gondolom a vonzás maga működik de csak akkor tudunk élni vele(mármint a lehetőségekkel ha elég bátrak vagyunk hozzá.

Engem a lehetőségek sokszor megtalálnak csak nem merek élni velük ami ugye elég nehéz ügy,Hiszen az univerzum sem élhet helyettünk :)nekünk kell belépni azokon az ajtókon amik kinyílnak.

2011. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

23:23 vagyok harmadszorra.:)


Ahány könyvet fogsz elolvasni, mind másképpen fogja megmagyarázni, hogy kinek és miért add.

Ha egy katolikus papot kérdeznél meg az nyilván a saját egyházát javasolná az adakozást, ha egy evangélikusat az is a sajátját és így tovább...

Add annak akinek szívből akarod. :)

2011. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Utánanéztem pár helyen, megnyugtató azért, h nem csak nekem nem volt világos ez az egész:)

Másolom a számomra legésszerűbb és legszimpibb hozzászólást:

"A tizedfizetés gyakorlatilag arról szól, hogy bevételednek egy részét költsd a saját szellemi fejlődésedre. Nem kell konkrét személyeknek adnod. Csak a bevételedből mindig különíts el egy részt - mondjuk az egy tizedét -, hogy arra fordítsd, amitől Te magad szellemileg fejlődsz. Ez a tized sokszor lehet, hogy annyi, hogy elmész belőle kirándulni egy olyan helyre, ahol feltöltődsz. Vagy veszel belőle egy könyvet, amitől jobban érzed magad és nagyszerű gondolataid támadnak."


Így már azért mindjárt érthetőbb és logikusabb:)

2011. ápr. 16. 23:54
 15/21 anonim ***** válasza:
és szimpatikusabb is :)
2011. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elkezdtem olvasni a könyvet (többet olvasok egyszerre), de én biztos, hogy nem adok senkinek semmilyen 10%-ot, mert még úgy 20% kellene, hogy a hónap végéig kényelmesen kitartson...
2011. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én beleolvastam ebbe a könyvbe, ha jól emlékszem itt a karmáról van szó. ez elég nagy hülyeség, hogy pl a pénzed tizedét add oda valakinek...ráadásul családtagokon ne segíts...no comment. akár oda adhatod mindenedet is, de neked attól nem lesz jobb, főleg, hogy az önzőség hajt, azért teszed mert ez neked még kifizetődik. de ha önzetlenül, szívből adsz valakinek bármit is,legyen ez akár használt régi ruha, vagy 100 forint vagy akármi más, akkor számíthatsz arra, hogy ez még kifizetődik. ha azt eléred, hogy ne azért adj másnak bármit, hogy neked jó legyen, hanem azért, hogy segíts másokon, akkor elmondhatod magadról, hogy spirituálisan fejlődsz.
2011. ápr. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Az nem is kérdés, h segítek másokon amikor csak tudok. Ezt a "tized" dolgot nem értettem, de tegnap belemélyedtem a témába és bizony sok helyen van róla szó, igenis létezik és működik.

Mutatok egy linket,ha gondoljátok nézzetek bele...(a cc gombbal tudtok magyar feliratot kapcsolni)

2011. ápr. 17. 21:17
 19/21 A kérdező kommentje:

Naná,hogy a link lemaradt:)


http://www.youtube.com/watch?v=1P6Pp0E_oKU

2011. ápr. 17. 21:18
 20/21 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban az a vicces, hogy nem hogy nem jönnék ki a 90%-ból, hanem éhen halnék. Nagyon humoros a bácsi.

De ha jól belegondolok, még ötletem sincs, hogy honnan kapom a spirituális mizéket. A netról. Fizessek a netszolgáltatómnak plusz pénzt? =D

2011. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!