Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az auraszin mindig változik,...

Az auraszin mindig változik, vagy megszületünk egy szinnel és az megmarad?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy szakértő de mindig érdekelt a téma annyit tudok, hogy aura mindig a jelenlegi aktuális lelki és fizikai állapotodat mutatja tehát változik.
2011. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Változik, ahogyan te is váltouol
2011. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
83%
ahogy a az aurástól kijött... De ha át akarod festeni, akkor előtted a pálya... De nem értem ezt minek aurának hívni... Ti is mondhatjátok nyugodtan úgy, ahogy itt vidéken: óra...
2011. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolón mekkorát nevettem :D:D:D
2011. máj. 14. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Az aura már születésünktől kezdve kialakul az aura kimutatható az állatoknál is (bizonyított tény tesztek mutatták ki) mert az aura a jelenlegi tehát aktuális szellemi állapotod kisugárzása/kibocsátása az aura ahogy az ember kedve is folyamatosan változik úgy annak alakja és színe is pl. ha boldog vagy akkor elég nagy és azt hiszem akkor kék színűvé válik de nem iszok előre a medvebőrére. Az aurát a leggyakoribban használt szóként emlegetik "intim szféra".
2011. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!