Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Idezzek szellemet? :|

C$aK EgY LaNy kérdése:

Idezzek szellemet? :|

Figyelt kérdés

Mar parszor tunottem el azon hogy idezek e vagy sem :|

tudom h sok kovetkezmenye van ennek pl: ha rossz szellemet fogok ki akkor akar megis olhet,kiseteni fog ha nem tudom visszakuldeni.

Valojaban itt az lenne a kerdes h hogy kell visszakuldeni [mivel nem nagyon kaptam seholsem konkret valaszokat erre] es egyantalan visszamegy ? eri valami rossz a szellemet ?

Es meik a legkonyebb modszer amivel szellemet lehetne idezni ? :/


Ha lehet csak normalisak irjanak >.<"


2011. máj. 14. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Konkrétan volt egy személy aki egy régi kórházban (és ahol azt írta sokan haltak meg) egy valódi Quija táblával két barátjával szellemet akart idézni és nem puszta mulatságból hanem próbaként hogy ha vannak szellemek akkor kapcsolatot teremt velük egy és ha nincs akkor nem és ezzel megszületik a kísérlet eredménye miszerint vannak-e vagy sem szellemek ezt akarta volna bebizonyítani. Az egyik kérdésében akarta volna leírni hogy az eredmény pozitív vagy negatív lett-e, de nem kaptuk meg a választ rá mert kis idő elteltével eltűnt az a kérdés. Kár pedig érdekesnek bizonyult. :(
2011. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hogyhogy eltunt a kerdes ? o.O
2011. máj. 14. 18:01
 3/22 anonim ***** válasza:
Úgy hogy már nem találtam pedig még a keresőbe is beírtam de semmi tehát ebből arra lehet következtetni hogy törölték.
2011. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
pff peddig kivancsi lettem volna ra:D
2011. máj. 14. 18:13
 5/22 A kérdező kommentje:
mi volt annak a cime ? :S
2011. máj. 14. 18:14
 6/22 anonim ***** válasza:

ezt inkább egy szakemberre bízd, aki szellemek idézésével foglalkozik. A Fókuszban láttam ilyet. Sőt, az első válaszadódnak teljesen igaza van a Ouija táblával kapcsolatban.


itt egy hasonló téma: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2011. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Inkább olvasd el a kötelező olvasmányt. Kedden dolgozatot írtok!
2011. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert a rossz szellemek csak arra várnak, hogy valaki tapasztalatlan elkezdjen szórakozni és akkor bejöhetnek... szóval elég rosszul is elsülhet a dolog, itt ragad stb. én nem próbálkoznék ezzel.
2011. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

19:05

teged me nem kerdeztelek -.-"

hulye pcs -.-"

es nem irok dolgozatot .__."

2011. máj. 14. 19:19
 10/22 skarma ***** válasza:

Minek akarsz szellemet idézni?

Hagyd őket szépen békén.

2011. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!