Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy idézzek szellemet?

Hogy idézzek szellemet?

Figyelt kérdés

nincs sok gyakorlatom, de alkut szeretnék kötni eggyel...

tapasztalatokat, tanácsokat szívesen fogadok!

(még sose idéztem)


2010. dec. 19. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék rá, hogy hogyan csinálják a nagyokosok akik elvileg dumálnak velük...

Érdekes módon még sose írtátok le, hogy hogyan csináljátok.. na hajrá, kíváncsi vagyok, lehet írni.

2010. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Aha. Ez engem is érdekel. Írjátok le, azt is hogy hogyan idomítjátok.
2010. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Itt nem szabad nekünk leírni!
2010. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
rakjál tüzet aztán ütemesen táncold körbe és mondogasd hogy jamajamajamajama-jaaamaaa
2010. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
És, ha elalszik a tűz, akkor azt mondogasd: "gyufagyufagyufagyufagyufa"
2010. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
21%
atyagatya ti aztan elmebetegek vagytok a javabol de tetszik nekem olyan jokat nevettem:D
2010. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Gondold át azt az alku dolgot, lehet hogy kevesebb időbe, energiába,..., kerül, hogy magad intézd el. Egy alkukötés mindig körülményes. Halottak szelleme nem fog alkudozni, egyéb szellemlényeknél meg lehet hogy ha nem fogalmazol elég pontosan kijátszák a szöveget, illetve ha nem vagy elég erős, okos, roppant előnytelen alkut fogsz kötni...


Már rengetegszer leírtam az idézés egyik egyszerű módját, de állandóan újra és újra megkérdezitek... Nem olvassátok el a többi kérdés címét, mikor feldobja a gyk?

2010. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Na akkor utolsó, ha tényleg leírtad már, akkor lássuk. Írd be ide is vagy csak linkeld be.
2010. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Hallottam egy olyan módszerről amit a következő képpen kell végrehajtani. Végy egy kb.: 20cm hosszú cérnát+ egy kisebb tárgyat(pl.: anyacsavar). Kösd rá a cérnára a targyat/csavart és lógasd a levegőbe. Ilyenkor ha kérdezel valamit akkor elvileg az egyik irányba elkezd forogni a cucc. Óramutató járásával megegyező forgás= igen, az ellentétes a nem.
2010. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Utolsó: Az az ingázás és semmi köze a szellemekhez.

Na de ez a nagy hallgatás is megmutatja a színvonalatokat szellemidézgetök... Kérdeztük, hogy hogyan kell idézni, de azóta is csak kussoltok. Ennyit erröl :)

2010. dec. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!