Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek szellemet?

Hogyan idézzek szellemet?

Figyelt kérdés

Szeretnénk megidézni egy szellemet a barátnőmmel, hogy kicsit beszélhessünk vele, de egy lehetőleg könnyű módszerrel. Nem szeretnénk mindent kockára tenni. Vannak ötleteitek, hogyan csináljuk?


Ja igen, és még valami: a szellemek csak azon a nyelven beszélnek, amin életükben is?


Szkeptikusok kíméljenek, tényleg szeretnék válaszokat kapni.


2011. márc. 7. 15:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
A szellemidézés nem játék!Történhet közbe akármi is...
2011. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

én ebben egyáltalán nem vagyok jártas, nem is tudom létezik e ilyen, de ha létezik, akkor:

-szerintem nem beszélnek, maximum telepatikusan

-nem hinném, hogy arra vágynak, hogy két kislány idézgesse őket

-mivel valószínűleg nem vágynak erre, rátok szállnak, és megnehezítik az életeteket

-meg valójában mindenképpen félnétek, akárhogy történik

2011. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem "őket" hanem "őt". És tudom, hogy nem játék, és nem is szórakozásból akarjuk. Csak kíváncsiak vagyunk. Akit pedig meg szeretnénk idézni, élete utolsó éveiben nagyon türelmes lett. Ha ezt megőrizte halálában is, nem hiszem, hogy van okunk félni.
2011. márc. 7. 16:24
 4/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináljátok. Sok módszer van rá egyébként,egyiket sem fogom leírni,de rá tudsz keresni,akár az interneten is.

De határozottan mondom hogy ne! Soha nem tudhatod mit idézel meg,ha elrontjátok,akkor nem csak azt idézitek meg akit akartok eredetileg,hanem jön vele esetleg valami olyasmi,amire nem hiszem hogy vágytok. Ez tényleg jó tanács.


"Csak akkor bolygasd a legmélyebb titkokat - az élet forrását, az egyén létének lényegét -, ha készen állsz vállalni a legszörnyűbb következményeket."

2011. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Tudom, számítok is következményekre. De nekem nem kell feltétlen egy teljes, komplett idézés, elég, hogyha kommunikálni tudunk valamilyen módon. Ez lenne a lényeg.
2011. márc. 7. 18:41
 6/45 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz azokkal akik el akarnak riasztani. Ez egy jó játék. Amúgy sincsenek kísértetetek, ha pedig befogtok egyet, max néha reccsen a padló és készen van, nem nagy ügy.
2011. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
0%

" ha készen állsz vállalni a legszörnyűbb következményeket"


Azt hogy elmebeteg vagy:D.

2011. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, köszönöm,hogy figyelembe vettétek az utolsó mondatomat.
2011. márc. 7. 18:53
 9/45 anonim ***** válasza:
92%

Remélem feltűnt ,hogy ez egy idézet,ha nem érted ,arról már nem én tehetek kedves utolsó.;)

Kérdező,te tudod,én csak jóindulatból írtam.

Mellesleg én nem HISZEK bennük,hanem TUDOM ,hogy vannak. :)

2011. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy csak jót akarsz. De ezért nem a barátaimat kérdezem, hanem itt idegeneket, hogy tényleg kapjak válaszokat.
2011. márc. 7. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!