Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem működött a vonzás...

Miért nem működött a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Azt akartam, hogy felvegyenek az orvosira, Pestre. Minden tőlem telhetőt megtettem, sikerrel alkalmaztam előtte a vonzás törvényét. Vizualizáltam, hogy jól fog sikerülni a kémia érettségim és a biosz is, és mégse sikerült úgy, teljesen biztos, hogy elúszik Pest.. sőt, imádkozhatok perpill, hogy vidék összejöjjön.. Nem értem ezt.. elhittem, hogy sikerülhet, vizualizáltam, elengedtem magamtól, elképzeltem, hogy milyen érzés lenne.. Persze féltem is tőle nagyon... főleg a kémiától.. És előtte többször gondolkodtam rajta, hogy ha nem sikerül, akkor majd elmegyek Amerikába fél évre a rokonokhoz.. De aztán ezt kivertem a fejemből, és próbáltam csak a sikerre koncentrálni.. Mi a franc történt, hogy semmi se alakult úgy, ahogy én azt akartam? :(((

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat! Segítsetek kérlek, mert totál kétségbeestem most! :(


2011. máj. 16. 22:08
1 2
 1/20 anonim válasza:
65%
Szerintem egészen egyszerűen azért, mert most nem ez a te utad.
2011. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Inkább a tanulással kellett volna foglalkoznod,nem ilyen ostobasággal. A tudás hasznosabb,mint vizuálni az esetleges sikert.
2011. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Na ezt mondod úgy, hogy azt sem tudod,én mit csinálok.. Elmondanám neked, hogy az utóbbi 1 évben, jó ha voltam 1-szer bulizni, a barátaimmal se voltam túlzottan sokat, mert csak tanultam.. Az utóbbi 1 hónapban, főleg tavaszi szünetben, illetve érettségi előtt reggeltől estig, úgyhogy ezt a hozzászólást mellőzd inkább.. köszi
2011. máj. 16. 22:26
 4/20 A kérdező kommentje:
És olyan írjon légyszi, aki ismeri a vonzás törvényét, és hisz benne, és van valami magyarázata erre. :( köszi!
2011. máj. 16. 22:26
 5/20 valakiakitnemismersz ***** válasza:
52%
Arra nem gondoltál hogy nincs is vonzás?...
2011. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha valami nem sikerül,akkor jönnek egyböl ezek az ezoterikus kérdések.Ezért kéne betiltani világszerte az ezotériát..Elveszi az emberek agyát.
2011. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
tudod mit, szerencse h ilyen idióták nem tanulnak az orvosin. nincs ilyen törvény, hihetsz benne habár éppen most estél pofára. de véleményem szerint nem ez az utolsó eset ha így folytatod.
2011. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Egyenlőre várd ki a végét, még nem biztos, hogy nem sikerült.
2011. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem miért bánjátok. Az orvosi nem egy közgazdász pálya, aki oda akar menni az tanul, méghozzá nem is keveset. Bocs, ha megsértek egy közgazdászt, de azért hoztam ezt példának mert én is oda jártam és igazán nem tanultam magam halálra, hogy felvegyenek. Na de orvosi pályára ennél sokkal komolyabban kell készülni. Ahogy írta is: készült gőzerővel. Miért baj az ha emellett van egy kis hite abban, hogy igenis bevonzhatja a saját sikereit?
2011. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, egy kis helyesbítés: *bántjátok
2011. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!