Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a telefon...

Lehetséges, hogy a telefon vesz valami más jeleket? (temetőben)

Figyelt kérdés
A temetőben voltam épp, és csörgött a telefon. Felvettem, de csak furcsa hangok jöttek. Nem hiszek ezekben a szellemekben, de nem volt a közelben még fa sem, hogy megzavarta volna a telót. Letettem, utána visszahívott, és akkor már jó volt a hang. :S Mi lehetett? (Már kezdem azt hinni, hogy a szellemek kavartak be.) :D
2011. jún. 26. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Am első: a csövekből is jöhet hang.Még régebben suliban hallottuk az alarrunk lévő osztályt a csőből xd
2011. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Nem kell félni, szerintem a szellemek (ha szellemek voltak)

Nem téged akartak zavarni, mert akkor azt érezted volna!

2012. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Őőőő,nem rémisztgetés céljából mondom,de a szellemek mindig az elektromos tárgyakon próbálják felvenni a kapcsolatot,vagy tönkreteszik azt. A szellem miért lenne a temetőben ? Ott a teste van csak. A szellemek oda kötődnek ahol meghaltak,pl egy ház,egy csatamező,egy sikátor,vagy ahol erőszakos halált halt. Temetőben akkor van,ha rongáló cigány suhanc kölykök vagy zajos hülye sátánista barmok vannak ott,mert vigyáz magára,nehogy megrongálják (ezt papoktól hallottam,csak a cigányt nem,azt tapasztaltam) Ha nagyon Sz*rsz akkor nem ajánlom,de haverokkal nézd meg ezt a videót a Youtube-on: Szellemjárás A rossz szellem. Ettől mind beszartunk,mert démonokról van szó,de valami hang kütyüvel bemérik őket és olyan hangokat adnak ki amire te gondolsz szerintem. Temetőben soha ne telefonozz vagy ne hallgass hangosabban zenét,mert megzavarod őket. A rongált temetőkben vigyázz,mert mondjuk ahol fakereszt van/volt és azt kidöntötték és te arra az íves földelt részre rálépsz,vagy esetleg ráülsz/ráfekszel/rálépsz valakinek a a sírjára,földjére akkor megaláztad/megsértetted. Tapasztalatból mondom,nem iszom,nem drogozom,nem kávézom,mindig amikor csak lehet,akkor a reális,illetve logikus magyarázatot keresem,de sosem találtam. Itt ahol vagyunk,vagyis az utca temető volt,50-70 méterre orosz kiskatona temető volt kb 15 éve,amihez kötődnek történetek,attól 30-40 méterre ott a régi temető (ez mind Devecserben) és ez az a régi temető,ahol az az igaz történet indul,hogy bátorság próbából nappal elraboltak egy fakeresztet és éjjel vissza is kellett raknia,akkor félt,és ahogy leszúrta vissza a keresztet,nem látta,hogy a kabátja alját is leszúrta a keresztel együtt és nem tudta kihúzni. Azt hitte,hogy a halott bosszúból lehúzza és szörnyet halt. Ettől a temetőtől 1-2 KM-re ott az új temető,ha újnak mondható,de ott fel vannak nyitva a sírok és be vannak szakadva :S Szemét suhancok :@. Mondom,no drog,no alcohol,no coffe. Csak néha hokizok kicsit. Bye
2012. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!