Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a telefon...

Lehetséges, hogy a telefon vesz valami más jeleket? (temetőben)

Figyelt kérdés
A temetőben voltam épp, és csörgött a telefon. Felvettem, de csak furcsa hangok jöttek. Nem hiszek ezekben a szellemekben, de nem volt a közelben még fa sem, hogy megzavarta volna a telót. Letettem, utána visszahívott, és akkor már jó volt a hang. :S Mi lehetett? (Már kezdem azt hinni, hogy a szellemek kavartak be.) :D
2011. jún. 26. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
bas.zus nézd meg menyi ezotéria démon meg rémálom meg horror story ra válaszoltam ma akkor én mit mondjak XD? pedig nekem ez a minden napjaimmal jár.
2011. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
és most még a kaptárt is nézem xD
2011. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Még azt kellene, hogy a kaptárt lássam most... Be se kapcsolom a tv-t inkább. Bár már láttam párszor. :)
2011. jún. 26. 23:01
 14/23 anonim ***** válasza:
én is xd de mai nap után+még ez xd de végig nézem xD max bealszok na m1 ez már nem lényeg igy xd azér a zöld kezeket látnám ha értelemset is mondtam :D
2011. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
mondjuk nem érdekelnek nagyon a pontokxd örülök ha segíthetek :D
2011. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A zöld kezet amúgy nem jelzi ki, csak ha többen is megadják. Jó filmnézést. :)
2011. jún. 26. 23:04
 17/23 anonim ***** válasza:
ok kösz xd jocakát xd valaki akar valamit privátba irjon válaszolok rá xd
2011. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ehh.. nézem a kérdést oszt kajak megy a kaptár :ASD xd
2011. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem függ össze! XD
2011. jún. 26. 23:20
 20/23 a_maestro_főnök ***** válasza:
Mama egyszer ült a teraszon fölötte volt a villanygázvízleolvaso vagymiaz, és egyszercsak hallotta h: .. Hoztál tojást? 10et kértem! Nem 20at mondtál?.. Mintha telefon lett volna de nem volt az mert nincs vezetékes nálunk mobil meg csak apának volt még akkor. Az utcáról se hallatszott be semmi... Ismerős meg egyszer tekerte a rádióállomásokat, és akkor elcsípett egy pesti telefonbeszélgetést xDxD
2011. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!