Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni, ez mi lehet?

Kezdek megőrülni, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kezdek megőrülni.Nem tudom biztosan,de valahogy megérzem a jövőt.Sosem hittem ilyesmiben,viszont évek óta furcsa dolgok történnek.Írok egy példát,h megértsétek pontosan miről is van szó.Ma pl: sütit akartam enni (ezt nem mondtam el senkinek) erre anya sütött,pedig utál sütni,soha nem is szokott.Vagy egy hete fültisztítót akartam venni,de lusta voltam elmenni a boltba,erre a tesóm vett,és kérdeztem,hogy hogy,erre azt mondta megérzés.És naponta rengeteg ilyen történik,h amire gondolok,vagy beugrik egyszer csak valóra válik.Nem értem ezt az egészet.Képtelenség,h ennyi véletlen történjen,ráadásul nap mint nap...
2011. aug. 22. 21:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ne örülj meg tőle hanem használd a javadra :D
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
ezt telepátiának hívják
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Igen, inkább telepátia és úgy tűnik, nagyon ügyesen juttatod el a telepatikus üzeneteid azokhoz akikhez kell.Én nagyon örülnék ilyen képességnek!
2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ezek véletlen szerűen ugranak be,hiába akarok hnap milliomos lenni,nem fog történni semmi..valahogy nem tudom irányítani ezeket,csak beugranak,aztán valahogy valóra válnak,valamilyen formában.És ami a legdurvább h a fontos dolgokat előre megálmodom..Pl egy lány életében a mezesz elég fontos..na én éjszaka megálmodtam h reggel meg fog jönni..és megjött...anya 20 évvel ezelőtt megálmodta h karambolozni fog...be is következett rá egy hétre...és 2 hónapig kómában volt utána....Ez esetleg valami családi örökség..vagy beképzelem az egészet?
2011. aug. 22. 21:30
 5/29 A kérdező kommentje:
menzesz,bocsi csak gyorsan akartam leírni
2011. aug. 22. 21:30
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
akkor vagy öröklödött jövöbelátási képeséged van és már ébren is megérzed hogy mifog történi vagy roaht nagy egybe esések de azt kétlem.jo kis családod van.öröklödöt képeségek(Y) grat
2011. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
nem tehetek róla,próbálok nem figyelni rájuk....de lehetetlen ez a sok véletlen...
2011. aug. 22. 21:44
 8/29 anonim ***** válasza:
43%
nekem teljes mértékben ugyan ez van! ha valamihez nincs kedvem akkor az elmarad(pl.: valamilyen program) vagy ha fekszek a tv elött és eszembe jut egy film,hogy mennyire megnézzném akkor max 1 napra rá,de van,h rögtön utána reklámozzák a tv-ben,h lesz! Nálam is van,h eszembe jut egy kedvenc ételem,h mennyire ennék és anélkül,h közölném ezt anyukámmal megcsinálja, és még sorolhatnám a példákat!Ilyenek majdnem minden nap megtörténnek velem,de nem rémülök meg tőle,már mióta az eszemet tudom "ilyen" vagyok:D Gondolom sok emberrel megesnek ezek a dolgok:D
2011. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Ez sztem sok mkivel igy van. Velem is. Amugy, ha mar az almok felmerultek, nekem van, h almodok egy ismerossel, akit regebben lattam, es par napon belul tuti, h latni fogom. Sokszor megtortent mar.
2011. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség : naponta vesznek és esznek sütiket, fültisztító is kell aháztartásba. Gondolj valami ritka dologra pl kaviárra és nézd meg megveszike
2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!