Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni, ez mi lehet?

Kezdek megőrülni, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kezdek megőrülni.Nem tudom biztosan,de valahogy megérzem a jövőt.Sosem hittem ilyesmiben,viszont évek óta furcsa dolgok történnek.Írok egy példát,h megértsétek pontosan miről is van szó.Ma pl: sütit akartam enni (ezt nem mondtam el senkinek) erre anya sütött,pedig utál sütni,soha nem is szokott.Vagy egy hete fültisztítót akartam venni,de lusta voltam elmenni a boltba,erre a tesóm vett,és kérdeztem,hogy hogy,erre azt mondta megérzés.És naponta rengeteg ilyen történik,h amire gondolok,vagy beugrik egyszer csak valóra válik.Nem értem ezt az egészet.Képtelenség,h ennyi véletlen történjen,ráadásul nap mint nap...
2011. aug. 22. 21:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
46%

Meg az anyádat hívják telepátiának.

-


Kérdező. Ebbe nem kell beleőrülni, tanulj meg vele élni, nem olyan rossz az.

2011. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
nem érted...ez nem ugy van h gondolok rá erősen és megtörténik..hanem véletlen szerűen beugrik..és pár perc és megtörténik..eszembe jut valami és hopp..megtörténik..a süti és a fültisztító csak egy-egy példa volt..de naponta rengeteg ilyen történik velem...ha csak egy kettő lenne ráfognám h véletlen..de ez már jóval túlszárnyalja a normális kategóriát
2011. aug. 22. 21:58
 13/29 anonim ***** válasza:
elöbb mondtam hogy miröl van szó ....
2011. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálja lottó 5-ösre és ha beugrik valami írd le nekünk is.
2011. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Most vicces akartál lenni..kedves lottó ötös..?..gyakorold még egy kicsit : ))

Drakon..huh rem,jól írtam a neved,már nem emlékszem pontosan mi is volt,a lényeg,h szerintem is ilyesmi lehet,csak különös, egy kicsit az egész olyan bizarr.

2011. aug. 22. 22:05
 16/29 Tom Benko ***** válasza:
Véletlen. Az agy mindig érzékenyebben reagál az egybeesésekre. Egyszer írj le mindent, ami így "eszedbe jut", és pipáld ki, hogy valójában hány történt meg.
2011. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%
hát pedig hozzá kell szoknod probáld fejleszteni v valami am ha bármi kérdésed van akk irj privátot mer inen most lépek hy
2011. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
aktuális: kn negyed órája beugrott egy kép h ég egy ház teteje..most meg bemondták a híradóba h makón vagy hol,kigyulladt egy ház teteje..és ilyen véletlen egybeesésekből bőven jut egész napra
2011. aug. 22. 22:10
 19/29 anonim ***** válasza:
megérzed mitőrténik látod a jövöt mondom.meg mivel nálad öröklödöt ezér egyre erösebb lesz.an de téll lépek valami van irj 1 privátot.
2011. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Tom Benko ***** válasza:
Ez így magában nem jelent semmit, sőt.
2011. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!