Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni, ez mi lehet?

Kezdek megőrülni, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kezdek megőrülni.Nem tudom biztosan,de valahogy megérzem a jövőt.Sosem hittem ilyesmiben,viszont évek óta furcsa dolgok történnek.Írok egy példát,h megértsétek pontosan miről is van szó.Ma pl: sütit akartam enni (ezt nem mondtam el senkinek) erre anya sütött,pedig utál sütni,soha nem is szokott.Vagy egy hete fültisztítót akartam venni,de lusta voltam elmenni a boltba,erre a tesóm vett,és kérdeztem,hogy hogy,erre azt mondta megérzés.És naponta rengeteg ilyen történik,h amire gondolok,vagy beugrik egyszer csak valóra válik.Nem értem ezt az egészet.Képtelenség,h ennyi véletlen történjen,ráadásul nap mint nap...
2011. aug. 22. 21:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

De ha a híradóban nem lett volna benne, úgyis ha kapcsolgatsz a tvben, mindíg lesz olyan műsor amiben kigyulladt a ház teteje. film, dolumentum film stb.


Ebből nem élünk meg. A lottó 5-ösre gyúrj rá !.

2011. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
46%
Ez kivételes képesség. Próbáld meg kitanulni, hogy önként használnasd, ne csak beugorjon időnként.
2011. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2030..


Ez az én kérdésem. :)

Ha van kedved, írhatsz privit!

2011. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
aki szkeptikus annak hiába mondom,h én is az vagyok..viszont pl az kigyulladt ház tető is..nem csak egy ilyen van egy nap..amire ráfogod h jó véletlen,pont az ment a tv-ben..hanem rengeteg,amire már nem lehet azt mondani h ez is véletlen meg az is...nem tudom h lehetne ezt kitanulni,mindenesetre én szívesen átpasszolnám ezt a nevezzük képességnek-dolgot..elég ilyesztő mikor rájössz,h basszus most gondoltál rá 2 perce erre tessék, valóra vált..
2011. aug. 23. 10:52
 25/29 anonim ***** válasza:
de ettől akkor se őrülj meg és főleg ne érezd magad ettől egyedinek!Rajtad kívül számtalan emberrel van még ilyen!!!!
2011. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ez isteni képesség! ha baleseteket megjósolsz, szólj a rendőrségnek stb, hogy minnél hamarabb menjenek oda, de csak akk mondd nekik, ha halálbiztos vagy benne
2011. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam h én ezért különleges,vagy egyedi lennék.És isteni képességnek sem nevezném.Azért tettem fel a kérdést,h találjak olyanokat akik hasonló cipőben járnak,h ők hogyan kezelik ezt,mert egy idő után eléggé az ember agyára megy.Néha ha nagyon erősen koncentrálok mintha manipulálnék másokat,most ezt is egy gyerekes példával szemléltetem : pl.ha azt akarom h vegyünk meg valamit,erősen koncentrálok ( de nem mondom h vegyük meg,semmi erre utalót,és anya megveszi,vagy el akarok menni valahova ,és elmegyünk,anélkül h kértem volna..egyszerűen csak erősen gondolok rá,egyszer vagy kétszer csináltam ezt,mert baromi megerőltető.)Mindenesetre köszönöm a mindenféle választ,és segítséget,mennek a zöld kezek mindenkinek : )
2011. aug. 23. 12:25
 28/29 Baracsi Ágota ***** válasza:
71%
Nálunk az egész család ilyen, főleg a tesóimmal vagyunk így. Nem írom le, mert nagyon sok ilyesmi előfordul, szinte mindennapos. Beszélgetünk valakiről, és megjelenik, a kishúgom mindig tudja előre, mit fog főzni a nagymamánk vasárnap (pedig nagyon változatosan főz, nem az a húsleves - pörkölt - rántotthús típus), az öcsém mindig szól, mielőtt lecsap egy váratlan zápor, én mindig tudom, hogy ki fog a következő öt percben telefonálni. Ha hárman háromfelé indulink el egy parkban, akkor is mindig megtaláljuk a másikat.Vagy pl. tegnap délután arra gondoltam, hogy de jó lenne megnézni egy bizonyos filmet, este átjött egy barátnőm, és áthozta DVD-n... Szóval, van ilyen, de minket nem zavar. Egészen megszoktuk, és már az a furcsa, ha nem jön be.
2011. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Tom Benko ***** válasza:
Megerősítési torzítás...
2011. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!