Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bűn rossz az anyagcserém, van...

Bűn rossz az anyagcserém, van úgy hogy 2-3 napig nincs székletem. Alig tudok fogyni. Hogy tudnék megszabadulni ezektől a bélfalamon lerakódott salakanyagoktól?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom,kínlódok ezzel.Megfelelően eszem,sokat iszom.Van 5kg súlyfeleslegem,de képtelen vagyok leadni,mert amit megeszek az nem ürül belőlem.Már a rendszeres mozgást is beiktattam.Így már tanácstalan vagyok mit kéne még tennem,hogy helyreálljon az anyagcserém!?
2008. márc. 6. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni gyógyszertárbn különböző természetes hashajtó szereket, ezeket iktasd be az étrendedbe. Kerüld a vízhajtó hatású ételeket, italokat (pl.kávé), mert ezek is a széklet besűrűsödéséhez vezethetnek.

Ezen kívül hallottam már belső tisztításról, ami lényegében egy beöntés. Ez letisztítja a bélfalat. (Még nem próbáltam...)

2008. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
A szűztea sztem jó.Természetes méregtelenítő hatása van,ezért számítani kell a sok székletürítésre.
2008. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rendszeres meleg, cukros kamillatea fogyasztása szokott segíteni, ha székrekedéssel küzdök.
2008. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szűztea nekem nagy zűröket csinált. Ismerősöm mályvateát használ, neki az bejött. Meg itt találsz pár jó ötletet:


[link]

etes.php

2008. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűztea felejtős, meg az egyéb hashajtó szerek. Ezek nem segítenek hozzá az egészséges bélműködéshez! Valószínű, hogy a bél falára baktériumok rakódtak le. Mikor hasonló problémáim voltak, felkerestem egy belgyógyászt, és erős antibiotikumot írt fel, ami megölte a bacikat. Amikor elfogyott a gyógyszer, jött a ProGastro. Itt utána olvashatsz,hogy mi ez: [link] Ezzel egy időben székletlágyítót kellett innom. (ez egy narancs ízű por volt)Ez a "kúra" 2-3 hónapig tartott, és azóta semmi bajom nincs. Ez 2 éve volt. Ma oda figyelek,hogy mit eszem(nem szoktam nehéz kajákat enni:tészta,rizs,krumplit sem,száraz kajákat sem,semmi olyat ami akadályozná a székletürítést)és sokat mozgom. Szerintem a legjobb ha elmész te is egy belgyógyászhoz.
2008. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
probáld ki a csalán teát, ahány embernek eddig főztem, mindenki azt mondta legkésőbb másnap reggel rohanás volt a wc-re, akik amugy max heti 1-2szer szoktak..volt aki 1 óra mulva kezdett el a wc-re futkosni...
2008. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
szia van egy termék a neve reg-enor már a nevében is benne van regenerálja a szervezetben fellépő gondokat és helyre teszi azt folyékony tejfehérjéket c-vitamint,grepfruitmag kivonatottartalmazo étrend kiegészitő!!!!!menta olaj,és citrom olaj is van benne ezek is elősegitik a normális anyagcserét.naponta 3x10mlevés után 1órával vizzel higithatóhasználat előtt felrázandó.500ml.eára ha érdekel megbeszéljük.
2008. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki, hogy evés közben nem iszol , csak elötte fél órával! Nehéz betartani, de működik
2008. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
sajnos nálam ugyan ez a probléma...:S kiskorom óta ezzel küzködök és nekem is 5 kg súlyfeleslegem van,de nekem semmi nem használt szinte eddig...tényleg orvoshoz kéne fordulni szerintem:(
2008. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!