Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Nagyon megijes...

Ez mitől lehet? Nagyon megijeszt a dolog!

Figyelt kérdés

nem tudtam, hogy ide kellett volna-e írnom, vagy az egészség kategóriába, de most ide írom.

zenét akartam hallgatni, de amikor berakom a fülembe a fülhallgatót, mindenféle hangokat kezdek el hallani. ilyenkor gyorsan kihúzom a fülemből a dugót, de akkor már nem hallok semmit, tök csönd van. de amint megint visszadugom, megint hallom, és elég ijesztő.

ez miért lehet, mással is előfordult már? próbáltam már, hogy hosszabb ideig nem dugom vissza, és hátha megint hallom a hangokat, de nem tudtam rajta kapni őket, csak akkor, ha a dugó is benn van. pedig szeretnék zenét hallgatni, de így nem valami élvezetes, ha folyton megijedek. :(


2012. febr. 17. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Le kéne állni a dubsteppel egy időre
2012. febr. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.1 fog valami rádíó szerűséget és néha de nem mindíg beszélnek rajta kicsit torz néha tisztább, halkabb, hangosabb valamilyen iszonyatosan furcsa nyelven, talán arab. De k*baszott idegesítő!
2012. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én, amikor bekapcsoltam az erősítőt régen és lemezjátszóra nyomtam, de azt nem kapcsoltam be, akkor mások telefonbeszélgetéseit hallgathattam.
2012. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 medvediszno válasza:
szerintem csak nem vagy normális és nem tudod felfogni hogy a hangokat amiket hallasz az a zenexd
2012. márc. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!