Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hete találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete találkoztam egy sráccal.2 estét buliztunk együtt, csókolóztunk, miegymás.1x találkoztunk "csak úgy" is, ez a randi is csókkal zárult. De ő elég kicsapongónak tűnik. Az is lehet, hogy ez átlagos nála. Ez most kapcsolat?

Figyelt kérdés
Most smsezgetünk, de nincs benne olyasmi, mint egy normális kapcsolatban, hogy "jaj mikor látlak legközelebb, már úgy hiányzol" stb (nem is tudom h mikor találkozunk legközelebb- ha találkozunk egyáltalán). Vele megbeszélni viszont olyan ciki lenne, h "figyu, ez most mégis mi???". Egyébként én sem vagyok benne teljesen biztos, h szeretnék kapcsolatot. Csak úgy történnek a dolgok. Normális ez?
2008. szept. 16. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi ciki nincs abban ha leakarod tisztázni, hogy mi a helyzet kettőtök között. Sőt ez egy nagyon fontos dolog.

Én a helyedben rákérdeznék erre a dolgora még mielött beleszeretsz aztán meg dob a kicsapongásai miatt.

Vagy vegyen komolyan (persze csak ha már te is eldöntötted mit akarsz), vagy mennyen más szoknyák után.

Csak határozottan!

2008. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!