Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha annyira mi vagyunk mindenér...

Ha annyira mi vagyunk mindenért a felelősek és mindent mi vonzunk, akkor hogyhogy alapból lövésünk sincs a vonzás törvényéről?

Figyelt kérdés
Én is csak pár éve hallottam róla először, pedig nem vagyok fiatal. Jönnek sokan az ilyen "mindenért mi vagyunk a felelősek, nem a sors" és egyéb alapelvekkel, de akkor viszont ott a kívülálló hiba, hogy az emberek ezt nem tudják és így csapdában vannak. Meg amúgy is annyira értelmetlen egy ilyen rébuszbarkóbának beállítani a világot...

2012. ápr. 8. 17:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

"megváltozik a kisugárzásod, és az emberek is másképp állnak hozzád" Igen, ez a lényeg. Ehhez viszont az kell, hogy felül kell emelkedni a mindennapokon, hinni kell abban, hogy jobb lesz, és megtenni azt, ami a lehetőségeid szerint megtehető.

De az áthangolódás a legtöbb sanyarú helyzetben lévő ember számára igen nehéz! Erre kell egy egyéni módszert kifejleszteni. (Kinek ez, kinek az válhat be.)

2012. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 yossarian44 ***** válasza:

"felül kell emelkedni a mindennapokon, hinni kell abban, hogy jobb lesz, és megtenni azt, ami a lehetőségeid szerint megtehető.

De az áthangolódás a legtöbb sanyarú helyzetben lévő ember számára igen nehéz! Erre kell egy egyéni módszert kifejleszteni."


És ez mégis hogyan segít engem abban, hogy megb.asszam Emma Watsont? Ez itt az égető kérdés...

2012. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
48%
örülünk hogy ez a legnagyobb problémád de kérlek,nézd el nekünk hogy nem tudunk megoldást rá de a legtöbben a napokat szeretnék valahogy tulélni:)
2012. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Klaudia3721 válasza:
ÉN azt gondolom hogy mi nem vonzunk inkább ezt teremtésnek hivnám.van egy nagy hatalmunk ez a teremtöerö.és minden ami körülvesz minket mi teremtettük meg.ugye a bibliába is benne van hogy Isten a saját képmására teremtett minket tehát minden hatalom a kezünkbe van.szabadakarat.és amit kigondolunk ez ugy lesz.csak kérni kell és hinni benne.itt a hiten van a hangsuly mert ha szeretnél vmit de a fejedbe te azt elérhetetlennek hiszed akkor várhatsz rá,viszont ha megpróbálsz szemléletet váltani és elfelejteni a lehetetlen szót akkor bármit megkaphatsz.
2012. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Shai-Hulud ***** válasza:

#yossarian44

Van esélyed Emma Watsonhoz! Csak olvasd el, amit Klaudia3721 írt, és rögtön láthatod, hogy KIZÁRÓLAG csak akarnod kell... :-DD


Pedro

2012. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Klaudia3721 válasza:
Ha tudományos alátámasztást szeretnétek ajánlom a mi a csudát tudunk a világról? c.filmet
2012. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Shai-Hulud ***** válasza:

Köszi, de TUDOMÁNYOS alátámasztásként én inkább a fizika könyvet venném elő... :-DD


Pedro

2012. ápr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 yossarian44 ***** válasza:

Nagyszerű!


Az is lehetséges lenne esetleg, hogy ha erősen akarom, akkor Emma Watson házhoz jön, hoz magával pizzát, sört, meg akkor már nálam is hagy egy húszfontost, miután valami rettenetes módon megdugtam?


Csak mert az nagyon fain lenne...

2012. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 yossarian44 ***** válasza:

"ugye a bibliába is benne van"


Ennél több érvre nincs is szükségem...

2012. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Shai-Hulud ***** válasza:

#yossarian44

Na várj csak, ha ilyen buli lesz nálad, akkor én is jövök! Csak akarjuk, és már jönnek a csajok és hoznak minden földi jót... SZUPER! :-D


Pedro

2012. ápr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!