Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudom kideríteni hogy...

Hogy tudom kideríteni hogy van-e rajtam rontás vagy átok?

Figyelt kérdés
Van olyan aki letudja venni? De ezo-tv-sek meg hasonló akik csak a pénzért csinálják kíméljenek, nem a pénzel van a probléma kifizetem csak szerintem a 95% kamu.

2012. ápr. 25. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az kamu. :)

Átkok egyébként nincsenek.

Az a titka a dolognak, hogy ha hiszel benne, magadat átkozod meg.

Más nem tud téged átkozni.

Bízz magadban! ;)

2012. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleve az átkok és rontások is kamuk. Ne higyj az ilyen hülyeségekben.


Az elöttem szóló jól leírta.

2012. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendeben de elég peches vagyok mostanában már mindent próbáltam már csak ez maradt, mert régen nem voltam peches inkább szerencsés.
2012. ápr. 25. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Érezd magad szerencsésnek és az leszel. Örülj minden jónak, a rosszról ne vegyél tudomást. Ha balszerencsére gondolsz, akkor az jön. Higgy benne, hogy téged nem lehet megátkozni, mert te csak a jó és szép bánásmódot érdemled meg és ugyanígy te is jól bánsz másokkal és nem átkozod őket.
2012. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden ember erzi ezt a sajat eleteben, de elfogadja, mivel tudja, hogy az elet nem szerencserol szol, inkabb affele kihivas, tehat a kudarcokat is tudni kell elfogadni!

Elgondolkoztat ez a kerdes, hiszen egyre tobben kerdeznek hasonlot a forumon, de nem gondolkoznak logikusan, hiszen ha atok es rontas letezne, akkor nem lenne tulnepesedes a foldon, erre nem gondolsz kedves kerdezo?

Ha mar csak maga a miniszerelnokre gondolsz, aki hany eve vezeto, es kibirja az emberek kivansagat, s tudod, hogy mi a titok? Eros egyeniseg!

2012. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!