Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gonhdoltok? Van olyan...

Mit gonhdoltok? Van olyan akár betegség, hogy az illető mindenképp tökéletes akar lenni?

Figyelt kérdés

sosem voltam a "legszebb" ,és nagyon szótlan gyerek voltam. amikor 14-15 éves lettem el keztem foglalkozni azzal,hogy mindig jól nézzek ki.a mai napra már elsírom magam ha nem tökéletes a hajam vagy a ruhám.(nem hiszti)

ez beteges? szeretnék tökéletes lenni s ezért mindent megteszek.lehet belőle baj? nem másoknak akarok megfelelni..magamnak szeretnék egyszer az életben :(



2012. máj. 1. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ember típust úgy hívják, hogy maximalista.
2012. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi furcsa, jobban oda figyelsz magadra és kényes vagy arra, hogy nézel ki. Minden ember igyekszik valamilyen szinten a tökéletesség eléréséhez.
2012. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. máj. 2. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már te is soknak érzed, akkor biztos van ebben valami kóros mértékű. Gondold át, mit érzel pontosan mikor így elsírod maagad, milyen koragyerekkori emlék idéződik esetleg fel,egészen pontosan miért fontos ez neked annyira. Kinek nem feleltél meg, mi az amiben képtelen vagy valójában megfelelni, vagy milyen rossz emléked van ami köthető a megjelenéshez.
2012. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!