Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban ez lenne a sorsom?...

Valóban ez lenne a sorsom? Azt hiszem véget akarok vetni az életemnek!

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,a barátnőm akivel Erdélyben ismerkedtem meg elhagyott,mivel kint megszűnt a munkahelyem és nekem haza kellett jönnöm Magyarországra, sajnos ő nem akart jönni velem.Építész vagyok de munkám sincsen, és a szüleimre sem támaszkodhatok,sajnos nem igazán vagyok nekik fontos...A "barátaim" ő nekik addig voltam jó ameddig segítettem rajtuk,most nekem kellene de senki nem segít.Nem bírom tovább,egy kérésem lett volna h legyen szíves valaki segítsen kijutni Angliába,de senki sem segít pedig,azt hiszem ez lenne a megoldás.Megszabadulni a szüleimtől akik mindig csak lehúztak,és megszabadulni az emlékektől!Ez lenne a sorsom? ha valóban ez akkor azt hiszem pontot teszek a végér ennek...Sajnos nincsen értelme semminek.Csak annyi a kérdésem valóban van ilyen h folyamatosan csak rossz történik? Hmm, lehet már nem is számít...

2012. máj. 4. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld ki

2012. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
bocsáss meg, kicsit elfogult voltam, persze mindenre van megoldás...én is elég együttérző voltam veled
2012. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Remélem nem játszottad el az utolsó esélyed..!

25 perc múlva 37 éves leszek. Voltam slamasztikákban,

betegen, összetörten. Ha tudtam volna azokban az időkben,

hogy az ÚrIsten bármikor a visszájára fordíthatja ezt, egy percig nem csüggedtem volna.

2012. máj. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Van egy barátom aki pontosan ugyan ezt az utat járta be és ide jutott mint te:D Ő összejött egy helyi lánnyal és egy csapásra megjavult az élete. Szereti a lányt, a lánynak egy előző kapcsolatából van egy gyereke akit szinte sajátjaként szeret meg játszik vele szóval jó őt látni:D Télen neki is volt egy öngyilkossági kísérlete de az utolsó pillanatban meggondolta magát. Szerintem neked is ez lenne a megoldás keress egy kedves helyi lányt, légy vele boldog aztán az ebből nyert újult erővel meg szedd össze magad és élj a jóidő lehetőségeivel, indul újra az építőipar ha van egy kis mákod beújíthatsz valami melót ha meg végképp nincs semmi akkor végezz el gyorstalpalón valami új szakmát és próbálj azzal szerencsét:) Öngyilkos meg ne legyél semmiképp mert amennyire most ropogtat az élet azt később annyi jóban kapod vissza tőle szóval fel a fejjel:) Ha tudok bármiben segíteni írj nyugodtan privit.
2012. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kitartás!
2012. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Remélem nem csináltál semmi hülyeséget!! Egy emberért nem éri meg eldobni az életed, még ha reménytelennek is érzed ezt az egészet. A kudarcaiból tanul az ember, ettől leszünk erősek. Hidd el, hogy néhány hónap múlva talpra fogsz állni és nem fogsz annyit gondolni erre az időszakra. Nekem is volt számtalan ilyen időszakom, amikor azt hittem semmit nem érek, semmit nem értem el és nem fogok hiányozni senkinek. Biztos vagyok benne, hogy a szüleid segítenének neked, ha megkérnéd őket, és biztosítanád őket arról, hogyha kijössz ebből a patthelyzetből, akkor visszafizeted nekik, amit adtak.
2012. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fogsz örülni ennek, de nincsen előre meghatározott sors, a sorsodat saját magad irányítod, illetve bizonyos esetekben a környezetedben lévő emberek befolyásolhatják az események kimenetelét.

Ha véget vetsz neki, akkor esély sem lesz a javulásra (és a helyzet romlására sem).

Mindazonáltal ez nem ajánlott sem vallási, sem emberi, erkölcsi, akármilyen szempontból.

2012. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Imát ajánlgatni öngyilkosjelöltnek? ezdeciki...
2012. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
figyelj, szemét emberek miatt ne te járj rosszul, te döntésed nem a miénk, de biztosan van olyan ember akinek fontos vagy, csak nem mutatja ki, ha a barátnőd ezért elhagyott....hát lenne hozzá egy két szavam...menj el kapálni fóliába amíg összejön valamennyi pénz vagy valami amíg nincs normális munka
2012. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!