Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem a házban? NAGYON FONTOS!

Szellem a házban? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 5perce történt velem, szóval eléggé félelmetes élmény még mindig..

Kaját csináltam ezért nyitva voltak az ablakok, de utána mindet becsuktam.

Nyugodtan olvasgatok a neten, erre az előszoba csilingelős ajtaja szépen lassan kinyitódott, majd mire felkeltem az én szobám ajtaja is szépen lassan kinyílt..[megjegyzem a házban minden ablak zárva volt esélytelen ,hogy huzat lehetett bent] ebben a pillanatban valami hátborzongató jött rám libabőrös is lettem..Egyedül vagyok itthon ezért behoztam a kutyát, aki itt nyüszít futkos és néz valamit amit én látok, majd az ölembe ugrik és itt nyüszít tovább..

Szerintetek mi lehet ez? Szellem lehet a házban vagy mi?

Eléggé beparáztam:S



#aszellem
2012. máj. 9. 14:32
1 2
 11/14 atoszprime válasza:
üdv. Az ajtókat esetleg ki lehet magyarázni, a többit kevésbé. A szellemeket általában hideg kíséri, illetve az állatok is reagálnak rájuk néha(lásd poltergeist film). Szóval esélyes hogy szellem volt, legalábbis ha nyitott vagy az ilyesféle dolgokra.
2012. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igen szellem. Hiszek neked! Szerintem el kellene onnan költöznötök!
2012. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát,eléggé félelmetes lehetett neked.

De az nem lehetett véletlen hogy csak beképzelted?

Mondjuk én sem mondhatom,de velem is történtek ilyen paranormális dolgok.

Tényleg nagyon le tud ilyen dolog sújtani egy embert....

Ha ez tán mindennapos,érdemes megkeresztelni a házat!

Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Le tudod nekem irni,h miket szokott csinalni ezen kivul? Vagy hogy tortent e meg valami?
2021. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!