Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Halálom" pillanatában nem...

"Halálom" pillanatában nem láttam azt a bizonyos filmet. Nem pergett le előttem. Létezik egyáltalán ilyen vagy csak én nem láttam?

Figyelt kérdés

6 hete megállt a szívem tesi óra közepén, leállt a keringésem, nem lélegeztem. Habár elsötétült minden pár pillanatig érzékeltem a földön feküdve, hogy mindenki odarohan hozzám, kicsit még a bőrömön is éreztem, hogy hozzámérnek. Utána kb 10 percig 2 tanár alkalmazta a szívmasszázst és fújták az orromba a levegőt. 1-1 pillanatra éreztem dolgokat, de utána megint elsötétült minden. Utána kiértek a mentők is, ők hoztak igazán vissza. A mentőkocsiban feleszméltem, de utána megint leállt a szívem és elvesztettem a kapcsolatot a külvilággal. Én viszont teljesen úgy emlékszem, hogy ébren voltam. Igaz nem láttam, de szerintem hallottam őket. A következő emlékképem, hogy a kórházban az orvosok ébresztgetnek és mondják, hogy mi történt és, hogy kaptam egy pacemakert.

Eddig nem nagyon került szóba, de a barátaim mostanában felhozták a témát. Sokszor kérdezik, hogy láttam-e az életemet leperegni magam előtt, vagy a vágyaimat vagy ilyesmiket. Én meg csak azt tudom mondani amit fentre is leírtam. :( Semmilyen filmet nem láttam. Létezik ez egyáltalán vagy csak én nem láttam? :(

Volt már valaki hasonló helyzetbe? Vagy valaki tud erről vmit?

Szívesen beszélgetnék ilyen témában érdeklődőkkel, vagy olyanokkal akik okosabbak mint én.



2012. máj. 26. 16:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a könyvet! Utána fogok nézni. :)

Nagyon érdekel a téma.

2012. máj. 29. 13:28
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol azt olvastam, hogy ez a "film" azért pereg le előtted, mert az agyad az emlékeidben keres megoldást a pillanatnyi helyzetre. Lebutítva ez annyit tesz, hogy ugye kiskorodban, ha hozzáérsz pl. a tűzhöz, az utána az agyad felidézi, hogy ehhez ne érj többet, mert megégeted magad. Halálközeli élménynél is ilyesmi történik, az agyad keresi, hogy mit kellene tenni. (tudom, ezt kicsit furán írtam le, remélem érthető volt)
2012. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nem értem miért kell támadni!!!hisz ő csak kíváncsi, hogy mi is történt vele!!!Ha ilyesmi történne velem tuti én is kíváncsi lennék!!!Meg szerintem nagyon sokan még rajtam kívül!!!
2012. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Jól vagy azóta?
2017. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!