Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a vonzás törvényében?

Ti hisztek a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem meg a Titok című filmet,és kicsit utána is néztem a vonzás törvényének.Azt olvastam,hogy a gondolatainknak van energiája,ami a mágnesességhez hasonlóan vonzó energiával bír...

Valóban mi vonzunk mindent az életünkbe? Képesek vagyunk bevonzani azt amit szeretnénk?

Igazából én nem vagyok szkeptikus ilyen téren,tehát eltudom képzelni hogy ez tényleg igaz..csak most még olyan lehetetlennek tűnik..:)

Várom olyan emberek jelentkezését is,akik már tapasztalták a vonzás törvényének hatalmát. :D

16/L


2012. máj. 28. 18:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
Láttam én is a filmet és Igen valamilyen szinten biztos, hogy létezik persze a film kis túlzásokba esik szerintem és maga a film is kicsit unalmassá válik a sok ismétléstől!
2012. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#9-es válaszolóval értek egyet nagyon:

"Az ember tele van tudatos és tudattalan önkorlátozó hiedelmekkel, amiket nagyon nehéz, szinte lehetetlen felszámolni." Ez így van!


Kedves kérdező: A Titok című film egy eléggé lebutított, egyszerű, magát rendkívül tudományosnak beállító, marketingcélból túldramatizált dokumentumfilm. Ettől még én szeretem, többször megnéztem már, és nem bántam meg, nagy hatással volt rám. Maga a vonzás törvénye működik szerintem, tapasztaltam is sokszor, csak annyira nem könnyű.


Sokan írják, hogy "akkor már mindenki milliomos lenne..." Senki sem állította, hogy amit akarsz, azt mindig megkapod. Ez nyilvánvaló ostobaság lenne.


Én úgy fogalmaznék (én ebben hiszek): Amit az ember el tud hinni és el is tud képzelni, azt el tudja érni. Persze egyértelmű, hogy gravitáció létezik, akkor is, ha mi nem hiszünk benne - ugyanúgy hat ránk, nem lehet pozitív gondolatokkal legyőzni, és lazulni mint Superman. :) De a reális határok nagyon tágak, hihetetlenül zseniális dolgokat tudunk elérni a saját életünkben.


20/F

2012. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A Titok című filmben csak annyi jó, hogy szépen megvan csinálva, nagyon jó zenékkel, és kifejezetten lelkesítő. Ha ezt nézzük, már ez elegendő, hogy valakinek hitet adjon, és csak ez a lényeg. Amúgy nagyon meseszerű, és úgy állítja be, mintha nem kellene semmit sem tenni. Ez nagyon sokakat megtéveszt, illetve az emberek jobban szeretik azt hallani, hogy erőfeszítések nélkül mindent megkaphatsz....A vonzás törvényében és maximálisan hiszek, de sokkal inkább Brian Tracy prezentálásában, ahol a MUNKA igen is benne van, és a kitűzött céljaidat az határozza meg, amit most, ebben a pillanatban csinálsz. El akarsz valamit érni????? Jó, de mit csinálsz most? Azon dolgozol, hogy előre juss a cél felé, vagy más csinálsz? Előre léptél vagy hátra? Bármit teszel, MINDEN SZÁMÍT.

Ezzel a felfogással én megcsináltam egy olyan vizsgámat az egyetemen, amiről az gondoltam, hogy nem fog menni....Csak ez az egyetlen tárgy választott el attól, hogy államvizsgázhassak. Rengetegszer felvettem a tárgyat, és mindig megbuktam. B. T. módszerének megismerésével az első vizsga alkalomkor átmentem. A vonzás törvénye ott nyilvánult meg, hogy folyamatosan azt képzeltem el, ahogy látom leírva, hogy TELJESÍTVE, és mindig elképzeltem a örömöt, amit a szó láttán érzek. B.T. módszerét meg úgy alkalmaztam, hogy, amikor épp netezgettem, tök mást csináltam, akkor azt mondtam magamnak: Minden számít! És rájöttem, hogy most nem a célo felé haladok, hanem visszafelé lépkedek, és nekiálltam tanulni.

A módszerről bárki gondolhat bármit, én hiszek benne, és mostantól csak is így fogom élni az életem. Maximálisan érzem magamban az erőt, a hitet, tudom, hogy amit el tudok képzelni, azt meg is tudom valósítani.

2012. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!