Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azért ez milyen már? Az...

Azért ez milyen már? Az univerzum szórakozik velem! (vonzás törvénye)

Figyelt kérdés

Kiraktam egy képet ami fehér galambokat ábrázol, mert be szeretném vonzani a békét.

Erre tegnap nem itt sérült meg egy galamb előttünk? :D És most ápolgathatjuk meg keressük a gazdáját :D

Én a békét akartam bevonzani nem egy galambot :D :D :D

Ehhez mit szóltok? Volt már veletek is ilyen? :D


2012. jún. 5. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
TROLLiverzum :D
2012. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Galambos képet raktál ki, galambot vonzottál be, mi a baj? :-))))))) Talán az univerzum nem tudja, hogy a galamb békét jelent. XD
2012. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első ez jó :D Hát ha így működik ez a vonzás dolog, akkor további meglepetésekre is számíthatok... :D
2012. jún. 5. 16:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Talán épp a galamb ápolás közben leszel békében. Végülis ez egy jó cselekedet, lehet, hogy pont ezáltal kapod meg amit kértél.
2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán ő a galamb király fia, és ha az apja megtudja, hogy megmentetted a gyermekét, búsásan megajándékoz majd.
2012. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezért szökött be egy egér a házba miután új egérpadot vettem a páromnak a laptopjához??! :DD
2012. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy neked nem a galamb szimbolizálja a békéz:D

Próbáld teknőssel, az is békés állat. Esetleg egy nagy tölgyfa képével. Az is békés.

2012. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
:DD Az univerzumnak van humora. :D
2012. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

rejtelmesrengeteg :DD

Ne mááár. Teknőst én nem javaslom, mert a múlt héten pont egy teknős tartott rettegésben egy egész falut, és ráadásul megszökött! :DDD Most te meg itt írod, hogy tegyen ki egy teknőst ábrázoló képet, és aztán meg egyszercsak ott fog ácsorogni az ajtójában az a vadállat. :DDD

2012. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A galamb csak amolyan hagyományos közmegegyezés alapján a béke jele, ha neked nem ők jelentik a békét, akkor nem fogod a békét vonzani velük. Nekem például az jut eszembe róluk, hogy undorító dögök, amik mindent összeszarnak. Valami olyan képet tegyél ki, ami békét sugároz, pl. anya kisbabával, napsütötte táj, ilyenek :)
2012. jún. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!