Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzottam? Vagy hogy történh...

Bevonzottam? Vagy hogy történhetett ez? (még most sem hiszem el)

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja nagyon megszerettem egy zenekart egy koncertjük után, főleg az egyik tagot. Igazából rajtam kívül nem hiszem, hogy más is így van ezzel, mármint hogy így belebolondult.-nem olyan ismert a tag, a zenekar igen. Szóval az egyénisége, a nyilatkozatai elvarázsoltak és ő maga is. Videókat, fotókat nézegettem, bár viszonylag keveset találtam, mert ahogy említettem nem olyan híres a tag. Szóval nem egy bulvársztár. De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy végre újra a közelemben koncertezett, ahova jóval (2 órával)hamarabb érkezett és a felvonuláson pont mellém állt. Miközben rengetegen voltak, ráadásul a színpadhoz távolabbi helyen történt. Olyan furcsa ez, hiszen én se oda akartam állni, ha nem oda állok, ez nem történik meg. Ráadásul tényleg hihetetlen, mert ha nem mellém áll, akkor észre sem veszem. Annyira le vagyok döbbenve még mindig! Ezt bevonzottam azzal, hogy egyfolytában ezen járt az eszem? Azóta se térek magamhoz. Már az is furcsa, hogy a több fős együttesből pont ő. A többiek ott maradtak a színpadnál.

2012. aug. 25. 08:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Hallottál véletlen egybeesésekről? Ez is egy.
2012. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Persze, hogy hallottam. De annyira hihetetlen!:))
2012. aug. 25. 08:52
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

Első

Hallottál már ok-okozati összefüggésről? Véletlenek nincsenek!

2012. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem szólítottad meg, ha így odavagy érte? :) Igen, ilyen egyszerűen működik a vonzás. Sokat gondoltál rá, mindig erős érzésekkel társítva, itt az eredmény! Ügyi! :)
2012. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Jól csináltad! De megszólítottad? Dumáltatok? Ne mond hogy nem! :D
2012. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
30%
Majd legközelebb dumálnak is:) úgyis bevonz mindent, amire vágyik, csak így tovább:)és véletlenek tényleg nincsenek...
2012. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyébként már a koncert is meglepő volt, mivel a legutóbbi után volt egy olyan megérzésem, hogy ezen majd fel fog lépni.- pedig eddig nem is néztem, hogy hol mikor koncerteznek. Utána nagyon meglepődtem, hogy a fellépés listán tényleg ott volt a helyszín. Összesen 3 fellépés volt kiírva az elkövetkező hónapban és ez pont közte volt! Már ez is meglepő, hogy így megéreztem.
2012. aug. 25. 10:22
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Oh my god. Nem vonzottad be, olyan nem létezik, mert akkor már minden ember gazdag lenne kb. Véletlenek igen is léteznek, a sorsunk nincs meg írva. Ez bizony egy véletlen volt és élned kellett volna vele, mert kitudja mikor adódik legközelebb egy ilyen alakalom.
2012. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Jó reggelt, Ms. Iparimágnes....Ön bevonzott egy metálbanda-tagot...:D
2012. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem éppen metál banda.:))) De még csak mágnes se, de mégis.
2012. aug. 25. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!