Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 13-as szám átka? Vagy csak...

A 13-as szám átka? Vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
A napokban láttam egy dokumentum filmet az Apophis nevű aszteroidáról, amiben mondták, hogy péntek 13-án (2029. ápr. 13-án) fog elhaladni a föld mellett. Ezt viccesnek találtam ezért ma készítettem róla egy videót, és ma délelőtt láttam egy dok. filmet az Apollo 13-ról (mert ugye ott is az összes másik apollo küldetés sikeres volt csak a 13-as nem), ezután elmegyek zuhanyozni lenézek, és látok valamit a földön, fölvettem, és egy olyan kör alakú matrica volt, amit a cipőkre szoktak ragasztani és 13-as szám volt rajta! szóval az lenne a kérdésem, hogy ezek csupán véletlen egybeesések, vagy többről lenne szó?

2012. szept. 3. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
csak véletlenek.a 13 mas szám átka a templomos lovagok miatt hiszik balszerencsésnek mer az egész rendet péntek 13án iktatták ki és innen kezdődött az egész.de elvileg a rendből máig marattak meg bár kitudja.
2012. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Véletlen. A 13-as szám meg Bibliai eredetû babona.
2012. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Arról van szó,hogy volt egyszer egy csomó sok milló,trillió sok-sok végtelen szám!Kapaszkodj meg!Mind jó volt és számhoz méltóan viselkedett,kivéve az csúnya,pökhendi 13-as,az nem bírt magával és mindig kalibát okozott,míg végül ki nem utálták a többiek,de még az emberek is!


Remélem megfelel!

2012. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 13-ast balra fordított fejjel nézed, akkor olyan, mintha egy figura a meztelen fenekét mutogatná.


Biztos ezért balszerencsés, mert trágárkodik :D

2012. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

véletlenek :)

mert most tudatalattidban erre koncentrálsz, amúgy hidd el le se sz*rnád :)

2012. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babona. A meteoros dolog meg mindössze szándékos ámítás.
2012. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én péntek 13án születtem és semmi átkot nem vettem észre eddigi életem során. Ez csak egy buta babona, mint a fekete macska, meg hasonló dolgok.


A bolygó meg nem tudom mennyire hiteles, hogyha annyira, mint a nibiru akkor semennyire. Az is csak hülyítés volt, hogy megfélemlítsék a sok buta hiszékeny embert, akik elhisznek bármilyen butaságot és nem néznek utána a tényeknek.


Sajnos rengeteg hülyítés és áltudományos maszlag van az interneten.

2012. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alaque ***** válasza:
A 13-as számtól azért "félnek", mert prímszám. Mint ahogy a többi mesebeli szám is. Talán a kilences kivétel. Jó, hogy nem szeretnek vele számolni. Ez sokkal régebbi a Bibliánál meg a többi hülyeségnél.
2012. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés. A 13-as szám mindig is ilyen került szám volt a vallás miatt.(pl: nincs 13-as ülés a repülőkön, nincs 13-as szoba a hotelekben stb.) Jobban megfogja az emberek fantáziáját és ezt ki is használják a filmekben ,hírekben ,mesékben.Én a "23-as szám" című film után elhatároztam ,hogy az én számom meg a 9 lesz és mindenhol azt kerestem ,2 percenként belefutottam...
2012. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!